WSPOMÓŻ

Drodzy czytelnicy, sympatycy, fani klubu, goście, którzy tak licznie odwiedzacie stronę Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate. Jesteście z nami “na dobre i na złe”. Dziękujemy Wam za życzliwość, miłe słowo, każdy przejaw Waszego wsparcia – to motywuje do dalszej pracy.

Dōmo arigatō! (dziękujemy bardzo)

Klub karate przeszło 25 lat realizuje swoje statutowe cele, wspiera, promuje i upowszechnia kulturę fizyczną. Odnosimy sukcesy na zawodach regionalnych, krajowych ale i międzynarodowych. Medale Mistrzostw Świata, Europy czy Polski są potwierdzeniem ciężkiej pracy trenerskiej jakiej podjęli się bracia Golińscy. Same początki klubu zostały okupione łzami, bólem i litrami potu wylanego na treningach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Obecnie Limanowski Klub Kyokushin Karate może poszczycić się ośmioma sensei (posiadacz czarnego pasa), medalami Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski. Przez 15 lat bracia Golińscy rok w rok byli powoływani do Kadry Narodowej. Teraz następni wojownicy z Limanowej, kolejne pokolenia wychowane przez Golińskich otrzymują powołania na zgrupowania Kadry Narodowej i próbują swoich sił na matach Europy i Świata m. in. Patrycja Kogutowicz, Mateusz Puch, Agnieszka Puch, Rafał Puch czy Sensei Marcin Guzik. Trenujemy w Limanowej, Łososinie Górnie, Nowym Sączu oraz Brzeznej – w różnych grupach wiekowych. Szkolimy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Limanowski Klub Kyokushin Karate - Zostań Sponsorem

Chcesz wesprzeć klub finansowo?
Nic prostszego, przekaż dowolną kwotę na konto Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate.

nr: 54 8804 0000 0000 0018 8870 0001

Aby uhonorować naszych darczyńców uruchomiliśmy specjalną sekcję na naszej stronie “SPONSORZY”,
w którym będą pojawiać się banery, loga firm, które wsparły LKKK.

Istnieje możliwość skorzystania z ulgi podatkowej, gdyż zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych (także prawnych) art. 26. ust. 1. pkt 9) lit.a) podstawę obliczenia podatku stanowi dochód, po odliczeniu kwot darowizn, przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego, organizacjom, o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 tej ustawy. Czyli na cele wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Oświadczamy, że nasz klub statutowo realizuje w/w cele.

Chcesz zostać oficjalnym sponsorem klubu?

Skontaktuj się z nami!

Za każde przejawy Waszej życzliwości z góry serdecznie dziękujemy!

OSU!