Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

SPONSORING

Drodzy czytelnicy, sympatycy, fani klubu, goście, którzy tak licznie odwiedzacie stronę Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate. Jesteście z nami „na dobre i na złe”. Dziękujemy Wam za życzliwość, miłe słowo, każdy przejaw Waszego wsparcia – to motywuje do dalszej pracy.

Klub karate od 1997 roku (a początki naszego klubu sięgają roku 1982) realizuje swoje statutowe cele, wspiera, promuje i upowszechnia kulturę fizyczną. Odnosimy sukcesy na zawodach regionalnych, krajowych ale i międzynarodowych. Medale Mistrzostw Świata, Europy czy Polski są potwierdzeniem ciężkiej pracy trenerskiej jakiej podjęli się bracia Golińscy. Same początki klubu zostały okupione łzami, bólem i litrami potu wylanego na treningach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Obecnie Limanowski Klub Kyokushin Karate może poszczycić się 10 sensei (posiadacz czarnego pasa), medalami Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski. Przez 15 lat bracia Golińscy rok w rok byli powoływani do Kadry Narodowej. Teraz następni wojownicy z Limanowej, kolejne pokolenia wychowane przez Golińskich otrzymują powołania na zgrupowania Kadry Narodowej i próbują swoich sił na matach Europy i Świata. Trenujemy w Limanowej, Łososinie Górnie, Nowym Sączu oraz Chełmcu – w różnych grupach wiekowych. Szkolimy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

1. Co oferujemy w zamian za sponsoring klubu?

a) umieszczenie logo firmy na stronie klubu (sekcja Sponsorzy, pasek boczny podczas przeglądania wpisów, podstron), ewentualnie duży baner pod nagłówkiem strony

b) umieszczenie logo firmy na grafikach publikowanych w social media

c) przygotowanie wpisu sponsorowanego na stronie klubu + publikacja w social media, przykład: „Sprzedaż ciągników, maszyn rolniczych…” – wpis do naszej strony pojawia się wysoko w Google pod frazą „sprzedaż ciągników Limanowa”

d) umieszczenie logo firmy, linku do strony firmowej w obszernej fotorelacji z wyjazdu na turniej, zawody, mistrzostwa, dodatkowo wykonujemy wspólne zdjęcie po dekoracji medalistów wraz z flagą (rollupem, banerem) sponsora, które później będzie publikowane w social media oraz portalach informacyjnych w powiecie limanowskim

e) nadruk logo firmy na koszulkach klubowych, które co roku wykonujemy dla wszystkich trenerów, zawodników i trenujących w klubie

f) nazwanie naszego klubowego turnieju nazwą firmy sponsora

g) wykonanie pokazu karate 

h) inne niestandardowe akcje, które jesteśmy w stanie zorganizować i przygotować w ramach naszej współpracy

2. Goliński Team w liczbach (stan na 15 luty 2019)

Na facebookowym profilu obserwuje nas 1500 osób ,

dodatkowy profil związany wyłącznie ze sztuką walki Kyokushin posiada 426 obserwujących z całego świata,

na kanale YouTube mamy 87 obserwujących i ponad 500 dodanych filmów z walk i różnych klubowych wydarzeń,

dodatkowo uruchomiliśmy profil na Instagramie, który ma 119 obserwujących.

Posiadamy mocno zaangażowaną społeczność.

Zasięgi naszych wpisów docierają od 1 do kilku (czasami kilkunastu) tysięcy osób. Poniżej prezentujemy zrzut ekranu z zasięgu postów opublikowanych na Facebooku w okresie 1 listopad 2018 – 31 styczeń 2019:

Odsłony naszej stronie klubowej w liczbach – 2018 rok – liczba odwiedzających 40 tysięcy:

3. Zainteresowany sponsoringiem?

Wszystkich chętnych, zainteresowanych różnymi formami wsparcia naszej działalności zapraszamy do kontaktu z nami.

4. Chcesz wesprzeć klub finansowo, przekazać darowiznę?

Nic prostszego, przekaż dowolną kwotę na konto Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate.

nr: 54 8804 0000 0000 0018 8870 0001

Istnieje możliwość skorzystania z ulgi podatkowej, gdyż zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych (także prawnych) art. 26. ust. 1. pkt 9) lit.a) podstawę obliczenia podatku stanowi dochód, po odliczeniu kwot darowizn, przekazanych na cele określone w art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego, organizacjom, o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 tej ustawy. Czyli na cele wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Oświadczamy, że nasz klub statutowo realizuje w/w cele.

Za każde przejawy Waszej życzliwości z góry serdecznie dziękujemy!

Dōmo arigatō! (dziękujemy bardzo)

OSU!