Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

17 medali na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Tarnobrzegu!

23 marca odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w Tarnobrzegu. Zawody zgromadziły 300 zawodników z klubów Oyama Karate oraz Karate Kyokushin. Turniej został zorganizowany przez Tarnobrzeski Klub Oyama Karate na czele z Sensei Grzegorzem Uzarem.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 20 zawodników, którzy wystartowali w kumite: Kazimierz Dzik, Maja Świderska, Alan Pękala, Aleksandra Szczypka, Andrzej Kędroń, Antoni Kędroń, Artur Kędroń, Dariusz Halota, Dominik Sara, Fabian Pietrzak, Igor Karaś, Julia Karaś, Kacper Jurek, Kajetan Smoleń, Laura Ewert, Mateusz Golonka, Paweł Jurek, Sara Bulanda, Szymon Dyrek, Tymoteusz Halota.

Z zawodnikami przebywał Sensei Tadeusz Dyrek (sędzia zawodów), Sensei Justyna Woźniak, Sempai Mieczysław Puch (sędzia zawodów), a także Sempai Andrzej Matląg.

Medaliści Turnieju

1 miejsca zajęli:

Andrzej Kędroń (Semi-knockdown – (+35), Seniorzy (SM+35) do 80kg)
Antoni Kędroń (Semi-knockdown – (U-12), Młodzicy do 34kg)
Dariusz Halota (Semi-knockdown – (+35), Seniorzy (SM+35) od 80 do 90kg)
Dominik Sara (Semi-knockdown – (U-16), Juniorzy od 55 do 60kg)
Igor Karaś (Semi-knockdown – (U-10), Dzieci. Chłopcy powyżej 34kg)
Laura Ewert (Semi-knockdown – (U-12), Młodziczki powyżej 50kg)
Maja Świderska (Semi-knockdown pierwszy krok – (U-10), Dzieci. Dziewczęta od 30 do 33kg)
Mateusz Golonka (Semi-knockdown – (U-12), Młodzicy powyżej 50kg)
Szymon Dyrek (Semi-knockdown – (U-16), Juniorzy do 55kg)
Tymoteusz Halota (Semi-knockdown – (U-12), Młodzicy do 50kg)

2 miejsca zajęli:

Fabian Pietrzak (Semi-knockdown – (U-14), Juniorzy Młodsi od 50 do 55kg)
Kacper Jurek (Semi-knockdown – (U-14), Juniorzy Młodsi powyżej 70kg)
Kajetan Smoleń (Semi-knockdown – (U-12), Młodzicy powyżej 50kg)
Paweł Jurek (Semi-knockdown – (+35), Seniorzy (SM+35) powyżej 90kg)

3 miejsca zajęli:

Artur Kędroń (Semi-knockdown – (U-12), Młodzicy do 46kg)
Julia Karaś (Semi-knockdown – (U-12), Młodziczki powyżej 50kg)
Kazimierz Dzik (Semi-knockdown pierwszy krok – (U-10), Dzieci. Chłopcy od 30kg do 33kg)

Komentarz po turnieju

Nasz wyjazd na Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Tarnobrzegu to kolejny rozdział naszych sportowych sukcesów! W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników, a wśród nich aż 20 wyjątkowych zawodników z naszego klubu z Limanowej. Nasza drużyna stanęła na wysokości zadania, zdobywając imponującą liczbę 17 medali, co świadczy o niezwykłym talencie i zaangażowaniu naszych zawodników. Dodatkowo, z ogromną dumą informujemy, że zajęliśmy 2 miejsce drużynowo, ustępując jedynie najliczniejszej ekipie z Wieliczki. Przed nami wielkie 2 wydarzenia: Mistrzostwa Polski PZKK oraz Mistrzostwa Polski Oyama PFK, które będą sprawdzianem formy przed nadchodzącymi Mistrzostwami Europy IKON 2024. OSU!

Dekoracja zawodników

Goliński Team

OSU!