Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

1 Memoriał Shihan Włodzimierza Weselskiego w Zakopanem

W minioną sobotę, 16 marca odbył się I Memoriał Shihan Włodzimierza Weselskiego, który został zorganizowany przez Klub Karate Kyokushin Czerwienne na czele z Sensei Stanisławem Gąsienicą. Spotkaliśmy się, aby wspólnie trenować oraz przypomnieć drogę życia i osiągnięcia śp. Włodzimierza Weselskiego.

Nasi zawodnicy mieli zaszczyt uczestniczyć w tym wydarzeniu, dzieląc matę z karatekami z całego kraju. 2 bloki treningowe z podziałem na grupy poprowadzili: Shihan Jan Gruba, Shihan Krzysztof Borowiec, Shihan Sławomir Dubiel oraz Shihan Zbigniew Goliński.

Shihan Weselski był nie tylko zawodnikiem, ale i inspirującym trenerem, którego pasja i zaangażowanie w rozwój Karate Kyokushin pozostawiają trwały ślad w sercach i umysłach wszystkich, którzy z nim trenowali, których prowadził. W tym dniu przypomnieliśmy sobie o jego wielkich sukcesach, w tym o mistrzostwach Polski i Europy, a także o niezwykłym wkładzie w rozwój młodych talentów.

Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tak ważnego wydarzenia i możliwość wspólnego oddania hołdu Shihanowi Weselskiego.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Karoliny Gąsienicy Fotografii, gdzie znajdziecie fotorelację z tego niezwykłego dnia https://karolina-gasienica-fotografia.photonesto.com/g/i-memorial-shihana-weselskiego-cz1 — hasło: „kyokushin”.

OSU