Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Klub Karate Kyokushin Czerwienne dołącza do IKO Nakamura Poland!

Z wielką radością ogłaszamy, że z początkiem roku 2024, Klub Karate Kyokushin Czerwienne, pod przewodnictwem Sensei Stanisława Gąsienicy dołączył do IKO Nakamura i tym samym Limanowski Klub Kyokushin Karate ze wszystkimi swoimi sekcjami (Łososina Górna, Słopnice Górne, Łososina Dolna), Sądecki Klub Kyokushin Karate oraz Klub Karate Kyokushin stanowią jeden team w ramach Branch IKO Nakamura Poland Shihan Zbigniewa Golińskiego. To strategiczne połączenie ma na celu wspieranie i propagowanie Karate Kyokushin na południu Polski.

W naszej współpracy z Klubem Karate Kyokushin Czerwienne kładziemy nacisk na budowanie partnerskich relacji, opartych na wzajemnym szacunku i uznaniu. Jest to dla nas kluczowe, aby każdy z klubów mógł zachować swoją autonomię i jednocześnie czerpać korzyści z bycia częścią większej społeczności.

Naszym pierwszym wspólnym przedsięwzięciem będzie 6ta edycja Limanowskiej Ligi Karate Kyokushin, która odbędzie się 27 stycznia. To wydarzenie stworzy okazję dla najmłodszych i początkujących adeptów karate, aby sprawdzić się w turnieju i doświadczyć ducha zdrowej rywalizacji.

Dodatkowo, w ramach umacniania naszych więzi, zorganizowaliśmy wspólny trening. To spotkanie było nie tylko okazją do wspólnej praktyki, ale także do wymiany doświadczeń i umacniania więzi między klubami. Planujemy kontynuować organizowanie podobnych treningów w różnych lokalizacjach, takich jak Limanowa, Zakopane, czy Czerwienne.

Z niecierpliwością oczekujemy na dalsze owocne współprace i wspólne sukcesy na arenie Karate Kyokushin.