Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

6 Limanowska Liga Karate Kyokushin już 27 stycznia!

27 stycznia odbędzie się kolejna, 6 edycja Limanowskiej Ligi Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży trenującej we wszystkich grupach i sekcjach naszego klubu. Dotychczasowe edycje, przyciągały od 80 do 90 uczestników, odbywały się na dużej sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Nasz turniej był miejscem, gdzie początkujący zawodnicy z naszego Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate mieli okazję stawiać swoje pierwsze kroki w kumite.

W tym roku wydarzenie nabiera jednak zupełnie nowego wymiaru. 6. edycja zgromadzi zawodników z wszystkich sekcji naszego klubu – z Limanowej, Łososiny Górnej, Słopnic Górnych i Łososiny Dolnej. Dołączą tego dnia do nas również kluby i sekcje z naszego Branch IKON, w tym Klub Karate Kyokushin Czerwienne oraz Dojo Krakowska Sekcja Karate Kyokushin, a także gościnnie zawodnicy z KSKK Inpakuto z Łukowicy oraz zawodnicy z Małopolski Klub Karate Oyama.

Informacje, ogłoszenia:

  1. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę 27-go stycznia w Zespole Szkół nr 1 w Limanowej (ul. Piłsudskiego 81) – Hala Sportowa „w Ekonomie”
  2. Zawody adresowane są do wszystkich dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie – bez względu na stopień zaawansowania i staż treningowy.
  3. Zbiórka na Hali w Ekonomie o godzinie 8:15 – prosimy o punktualne przybycie !!
  4. Przed godziną 9:00 oficjalne rozpoczęcie (wyjście wszystkich zawodników na matę)
  5. Tuż po 9:00 rozpoczniemy zmagania kumite!
  6. Liczymy również na zaangażowanie rodziców najmłodszych zawodników (ubranie zawodnika, asystowanie).
  7. Zabieramy ze sobą kimono, pas, ochraniacze.
  8. Walki będą sędziowane wedle światowych przepisów IKO Nakamura. Zawodnicy walczą w ochraniaczach na stop, goleń, hogo, kaski z kratką oraz napięstniki.

Limanowska Liga to idealny sprawdzian dla każdego trenującego przed startem w zawodach wyższej rangi.