Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

3 medale na Międzynarodowym Turnieju w Skarżysku Kamiennej!

8 października odbył się Międzynarodowy Turniej w Skarżysku Kamiennej. Turniej zgromadził blisko 400 zawodników z 40 klubów z całej Polski oraz 6 krajów z Europy w tym Austria, Algieria, Łotwa, Litwa Ukraina, Czechy. Zawody zostały zorganizowane przez Skarżyski Klub Sportów Walki Karate Kyokushin na czele z sensei Zbigniewem Zaborskim.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 9 zawodników w kumite w różnych kategoriach wiekowych oraz wagowych. W zawodach wzięli udział: Igor Kęska, Filip Kaim, Radosław Nowak, Szymon Dyrek, Dominik Sara, Jagoda Zelek, Kacper Zielonka, Sara Bulanda, Julia Kucia.

Z zawodnikami przebywali sensei Mateusz Puch, sempai Mieczysław Puch (sędzia turnieju) oraz rodzice zawodników.

Medaliści Turnieju w Skarżysku Kamiennej

  • Dominik Sara zajął 3 miejsce w kumite chłopców 2008-2009 -55 kg.
  • Jagoda Zelek zajęła 3 miejsce w kumite dziewcząt 2008-2009 -55 kg.
  • Kacper Zielonka zajął 3 miejsce w kumite chłopców 2008-2009 -65 kg.

Komentarz po turnieju

Druga ekipa 8 października udała się do Skarżyska Kamiennej by powalczyć o najwyższe trofea! 9 karateków pod okiem sensei Mateusza Pucha stawiło czoła swoich przeciwnikom. W bardzo mocno obstawionych kategoriach tylko 3 naszych zawodników udało się przedostać do premiowanych czwórek. Ostatecznie wszyscy stanęli na 3 miejscu na podium! Gratulujemy medalistom i wszystkim startującym. Niebawem kolejny sprawdzian formy: IKO Nakamura Polish Open w Limanowej! OSU!

Dekoracja zawodników

Goliński Team

OSU!