Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Europejski Obóz Karate Kyokushin IKO Nakamura w Białymstoku

W dniach 24-26 czerwca w Białymstoku odbył się Europejski Obóz Karate Kyokushin IKO Nakamura. Organizatorem obozu był Sport Club Karate oraz województwo Podlaskie.

W obozie wzięła udział bardzo liczba grupa limanowskich 18 karateków na czele z shihan Zbigniewem Goliński.

Bloki treningowe zostały podzielone wedle wieku i poziomu zaawansowania. Treningi prowadzili między innymi: shihan Piotr Sawicki, shihan Zbigniew Goliński, a także znani i utytułowani: Marek Czajkowski (Mistrz Europy Strong Man), Aleksy Kuziemski (uczestnik IO, Mistrz Świata EDA), Dariusz Ryzykow (Mistrz Polski w Zapasach).

Jedną z atrakcji obozu były kajaki.

W trakcie obozu odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie 1, 2, 3 oraz 4 dan, który przeprowadzili shihan Piotr Sawicki oraz shihan Zbigniew Goliński. Z naszego klubu promocję na stopień mistrzowski 1 dan otrzymał sempai Pawel Jurek oraz na 4 dan sensei Zbigniew Gągola.

Sempai Paweł przeszedł sobotnią część egzaminu pozytywnie, techniki kihon, ido-geiko, kata, tameshiwari, testy wytrzymałościowe. W niedzielę do południa miały miejsca walki egzaminacyjne, które również nie sprawiły mu żadnego kłopotu. Po 18 latach trenowania, w wieku 40 lat nasze dojo ma kolejny czarny pas. Sensei Paweł – gratulujemy!!

Sensei Zbigniew Gągola przeszedł egzamin w bardzo dobrym stylu, techniki, kata oraz kumite. Jednak w przypadku egzaminu na 4 dan komisja wysłała swoją decyzję oraz materiał wideo z egzaminu do Honbu w Japonii i czekamy ostateczną decyzję i wynik.

Galeria zdjęć

OSU!