Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Pokazowy trening dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Montessori im. św. Antoniego w Porąbce koło Dobrej

Dzisiaj mieliśmy ogromną przyjemność zaprezentować swoje umiejętności w Porąbce koło Dobrej, gdzie na zaproszenie pani Paulina Knapik – Dyrektor Szkoły Podstawowej Montessori im. św. Antoniego wykonaliśmy pokazowy trening dla przedszkolaków i uczniów tejże szkoły.

W pokazowych zajęciach wzięło udział kilkunastu karateków z naszego klubu z różnych grup wiekowych. Pod komendę shihan Zbigniewa Golińskiego i sensei Marcina Guzika zaprezentowaliśmy wybrane techniki ręczne, noże, kata, a także kumite, które jest zwieńczeniem treningu Karate Kyokushin.

Co warto podkreślić w treningu aktywnie wzięły udział również dzieci ze szkoły i przedszkola w Porąbce naśladując naszych zawodników.

Dziękujemy za zaproszenie.

OSU