Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Seminarium z Semmy Schiltem w Białymstoku

W sobotę, 21 maja 2022 roku w Białymstoku odbyło się seminarium z niezwykłą postacią sportów walki, jaką jest bezapelacyjnie holenderski mistrz Semmy Schilt.

Czterokrotny mistrz K-1 World Grand Prix odwiedzi stolicę Podlasia i poprowadzi seminarium dla wszystkich chętnych chcących zapoznać się z tajnikami holenderskiego Kickboxingu opartego na podstawach Karate i Muay Thai. Semmy Schilt stoczył 41 pojedynków w MMA, z czego kilka w UFC i legendarnej Pride FC.Mistrz poprowadzi seminarium obejmujące podstawy Kickboxingu, a także techniki stójkowe używane w MMA.

Mierzący 212 cm i ważący ponad 120 kg Semmy Schilt to niezwykła postać. Jest on jedynym zdobywcą czterech prestiżowych tytułów mistrza K-1 World Grand Prix. Jest także zwycięzcą najliczniejszego i według wielu najsilniej obsadzonego turnieju Glory z 2012 roku. Karierę w walkach rozpoczął od pojedynków MMA w japońskiej organizacji Pancrase, a później Pride i UFC. Kariera Holendra jako zawodnika trwała 12 lat w MMA i 11 lat w Kickboxingu.

Organizatorem Seminarium był Shihan Piotr Sawicki, Mistrz Świata Karate Kyokushin, prowadzący „Sport Club Karate” reprezentujący w Polsce Światową Organizacje IKO Nakamura.

Wywiad z Semmy Schiltem

OSU