Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Styczniowy egzamin na stopnie szkoleniowe kyu

Wczoraj w naszym dojo odbył się zimowy egzamin na stopnie szkoleniowe kyu dla dzieci, młodzieży i dorosłych w 3 turach. Do egzaminu podeszło blisko 150 trenujących ze wszystkich sekcji i grup naszego klubu. W egzaminie wzięły osoby spełniające wszystkie wymagania oraz zostały dopuszczone przez swoich instruktorów.

Egzamin został podzielony na 3 części. Pierwsza część była przeznaczona dla najmłodszych dzieci, druga dla zdających na co najmniej 8.1. Natomiast trzecia tura dla osób, które ukończyły 14 lat i zdawały na stopnie seniorskie kyu.

Od 17:00 do 18:30 zdawały dzieci do 14 lat na stopnie 10.1 – 9.3 kyu.

Od 18:30 do 20:30 dzieci do 14 lat na stopnie od 8.1 wzwyż.

Dorośli i młodzież od 14 lat zdawali na naszej małej sali od 18:30 do 21:30.

Komisja egzaminacyjna: shihan Zbigniew Goliński V dan, sensei Zbigniew Gągola III dan, sensei Marcin Guzik II dan, sensei Tadeusz Dyrek I dan, sensei Justyna Woźniak I dan, sensei Mateusz Puch I dan.

Wszyscy zdający pozytywnie ukończyli swój test na kolejny stopień. Witamy w gronie brązowych pasów sempai Andrzej Matląg oraz sempai Eryk Pająk. Na 1 kyu pozytywnie zaliczył egzamin sempai Krzysztof Grygiel z sekcji Nowy Sącz.

Zdjęcie grupowe

Podziękowania dla rodziców i osób zaangażowanych przy Pucharze Polski IKO Nakamura Polish Open 2021

Pomiędzy dwoma pierwszymi turami egzaminu był czas na pamiątkowe zdjęcie grupowe, ale gdy na sali zebrali się też rodzice – w końcu nadażyła się idealna sposobność by docenić kilka osób, które bardzo mocno wsparły organizację Pucharu Polski IKO Nakamura Polish Open. Shihan Zbigniew Goliński wręczył pamiątkowe medale między innymi: sempai Iwona Smoleń, sempai Kasia Kucia, sempai Alicja Kądziołka, sempai Andrzej Matląg, a także rodzicom: Ewa i Robert Dyrek, Krzysztof Sara, Dariusz Pękala oraz pani Agnieszce Dyrek.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

OSU!