Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

15 medali na Turnieju Oyama Karate o Puchar Burmistrza Wadowic!

6 listopada odbył się Turniej Oyama Karate o Puchar Burmistrza Wadowic. Zawody zostały zorganizowane przez Małopolski Klub Karate Oyama na czele z shihan Jackiem Kasperkiem.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 19 zawodników w różnych kategoriach wiekowych oraz wagowych kumite pierwszego kroku. W zawodach wzięli udział: Paweł Banach, Karolina Jasica, Wanessa Pająk, Eliza Marcisz, Weronika Kuna, Franciszek Kuna, Emilia Golonka, Fabian Pietrzak, Witold Kędroń, Szymon Giemzik, Julia Karaś, Igor Karaś, Aleksandra Szczypka, Tomasz Szczypka, Szymon Jurek, Kacper Jurek, Kajetan Smoleń, Szymon Gwiżdż, Laura Ewert.

Z zawodnikami przebywali shihan Zbigniew Goliński 5 dan, sensei Tadeusz Dyrek (kierownik ekipy), sensei Mateusz Puch 1 dan (sędzia zawodów), a także licznie zebrani rodzice.

Medaliści Turnieju Oyama PFK w Wadowicach
w swoich kategoriach wiekowych i wagowych

1 miejsce: Wanessa Pająk, Igor Karaś, Aleksandra Szczypka oraz Kacper Jurek

2 miejsce: Karolina Jasica, Weronika Kuna, Szymon Giemzik, Kajetan Smoleń, Szymon Gwiżdż oraz Laura Ewert

3 miejsce: Eliza Marcisz, Witold Kędroń, Julia Karaś, Tomasz Szczypka

Komentarz po turnieju

Kolejny weekend i kolejny udany wyjazd, tym razem do Wadowic, do zaprzyjaźnionego Małopolskiego Klubu Karate Oyama, którego szefem jest shihan Jacek Kasperek reprezentujący Oyama PFK. Cieszy nas niezmiernie, że zacieśniamy współpracę z klubami Oyama PFK. W turnieju wystartowali nasi początkujący adepci, dla których był to pierwszy lub jeden z pierwszych startów. Cała 19-tka zawodników bardzo dobrze się zaprezentowała i mamy nadzieję, za jakiś czas zawodnicy z powodzeniem wejdą w kategorię kadetów, młodzików, a później juniorów młodszych zastępując obecną kadrę zawodników, którzy już w najbliższy weekend powalczą na Międzynarodowym Grand Prix Beskidów w Bielsku Białej. To już ostatni sprawdzian przed Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwami Europy, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia! OSU!

Dekoracja zawodników

Goliński Team w Wadowicach

OSU!