Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Badania lekarskie w klubie – 23 września od 17:00!

Uwaga! 23 września w naszym klubie (ZSP nr 1 w Limanowej, ul. Konopnickiej 4) odbędą się badania lekarskie, które przeprowadzi lekarz Piotr Kryzia.

Badania odbędą się: 23 września (czwartek) – od godziny 17:00.

Wszyscy trenujący w naszym klubie muszą mieć WAŻNE badania lekarskie.

Trenujący w klubie (początkujący) mogą uzyskać zaświadczenie o zdolności do trenowania karate u swojego lekarza rodzinnego (Komunikat Ministerstwa Sportu i Turystyki ws. zmian w zakresie orzekania o zdolności do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież oraz przez zawodnikówzobacz tutaj).

Natomiast zawodnicy startujący w zawodach sportowych muszą mieć badania lekarskie podbite przez lekarza specjalistę medycyny sportowej.

Dodatkowe informacje:

  • Na badania zabieramy ze sobą “książeczkę zdrowia” z poprzednich lat (lekarz uzupełni wpis w kolejnej rubryce); jeśli dopiero zaczynasz trenować to otrzymasz książeczkę od instruktora przed badaniem
  • Koszt badania 60 zł

OSU!