Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

N.O.W.I. Kyokushin Cup 2020 – limanowska liga Kyokushin Karate już 29 lutego!

29 lutego odbędzie się kolejna, 4 edycja Limanowskiej Ligi Junior Karate Classic IKO Nakamura dla dzieci i młodzieży trenującej w naszym dojo. Sponsorem tytularnym tego wydarzenia jest niesamowita firma N.O.W.I., dlatego też turniej nazywa się “N.O.W.I. Kyokushin Cup“.

Informacje, ogłoszenia:

  1. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę 29-go lutego, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Limanowej (ul. Konopnickiej 4)
  2. Zawody adresowane są do wszystkich dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie – bez względu na stopień zaawansowania i staż treningowy.
  3. Zbiórka pod salą gimnastyczną w ZSP nr 1 o godzinie 8:00; pierwsza walka turniejowa o 8:30 – prosimy o punktualne przybycie !!
  4. Zabieramy ze sobą kimono, pas, ochraniacze; osoby początkujące przychodzą w stroju sportowym (tak jak na trening).
  5. Walki będą sędziowane wedle światowych przepisów IKO Nakamura. Zawodnicy walczą w ochraniaczach na stop, goleń, hogo, kaski z kratką oraz napięstniki.

Limanowska Liga Junior Classic Karate IKO Nakamura to idealny sprawdzian dla każdego trenującego przed startem w zawodach wyższej rangi, dlatego też organizujemy ligę dwa razy do roku (na wiosnę, oraz na jesień). 4 edycja będzie niejako klubowymi kwalifikacjami przed kwietniowym pucharem IKO Nakamura Polish Open, który jako klub organizujemy w kwietniu 2020 roku.

Sponsorem N.O.W.I. Kyokushin Cup 2019 jest: firma N.O.W.I. Sp. z o.o. Sp. k.,
której właścicielami są panowie: Andrzej Kędroń oraz Grzegorz Pietrzak.

DziękujemyDŌMO ARIGATŌ!

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Limanowska Telewizja TV28.pl – www.tv28.pl

Powodzenia! OSU