Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Ogłoszenia / styczeń 2020

1. Egzamin na stopnie szkoleniowe

Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu dla dzieci i dorosłych odbędzie się we czwartek 16 stycznia w ZSP nr 1 w Limanowej (ul. Konopnickiej 4).

Zapraszamy na 17:00-17:15 do ZSP nr 1 w Limanowej na dużą salę gimnastyczną.

Od 17:00 do 17:30 będą dodatkowe zapisy na egzamin, dla tych, którzy nie zapisali się jeszcze na zajęciach, natomiast o 17:30 rozpoczynamy egzamin.

Komisja egzaminacyjna: shihan Zbigniew Goliński V dan, sensei Zbigniew Gągola III dan, sensei Marcin Guzik II dan, sensei Tadeusz Dyrek I dan, sensei Justyna Woźniak I dan.

* Dla chcących jeszcze co nie co poprawić i doszkolić się w tych ostatnich dniach przed egzaminem polecamy: wymagania egzaminacyjne oraz naszą zakładkę z kata.
* Osoby z grupy starszej, które teraz nie podchodzą do egzaminu powinny przejść egzamin wewnętrzny na swój kolejny wyższy stopień.

Warunki przystąpienia do egzaminu:

  • Dopuszczenie do egzaminu przez instruktora prowadzącego zajęcia wstępnie oceniającego opanowanie materiału i postawę na treningach.
  • Zapoznanie się i zrozumienie wymagań egzaminacyjnych. Wpisanie się na listę egzaminacyjną i wniesienie opłaty egzaminacyjnej.
  • Opłacenie składki członkowskiej za styczeń 2020

2. Spotkanie robocze nr 2

W najbliższą środęo godzinie 17:30 na dużej sali gimnastycznej odbędzie się drugie spotkanie robocze przed nadchodzącymi wydarzeniami.

Pragniemy zaprosić na spotkanie wszystkich zawodników, weteranów limanowskiego kyokushin, starszych sempai, a także rodziców i sympatyków naszego klubu, którzy chcą pomóc i zaangażować się przy organizacji 4 edycji limanowskiej ligi (tuż po feriach 2020) oraz ogólnopolskiego turnieju (marzec-kwiecień 2020), który planujemy zorganizować w Limanowej.