Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Spotkanie robocze w naszym dojo!

W najbliższy czwartek, po ostatnich zajęciach grupy zaawansowanej, około godziny 20:00 na małej sali dojo odbędzie się pierwsze spotkanie robocze przed nadchodzącym nowym 2020 rokiem i wydarzeniami jakie czekają nasz klub w przyszłości.

Pragniemy zaprosić na spotkanie wszystkich zawodników, weteranów limanowskiego kyokushin, starszych sempai, a także rodziców i sympatyków naszego klubu, którzy chcą pomóc i zaangażować się przy organizacji 4 edycji limanowskiej ligi (tuż po feriach 2020) oraz ogólnopolskiego turnieju (marzec-kwiecień 2020), który planujemy zorganizować w Limanowej.

Liczymy na zaangażowanie i frekwencję. Jeśli ktoś nie da rady pojawić się ww. terminie prosimy o kontakt z sensei Marcinem Guzikiem.

OSU!