Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

N.O.W.I. Kyokushin Cup 2019 – limanowska liga Kyokushin Karate już w najbliższą sobotę!

Za 3 dni odbędzie się kolejna, 3 edycja Limanowskiej Ligi Junior Karate Classic IKO Nakamura dla dzieci i młodzieży trenującej w naszym dojo. Sponsorem tytularnym tego wydarzenia jest niesamowita firma N.O.W.I., dlatego też w tym roku turniej nazywa się „N.O.W.I. Kyokushin Cup 2019

Informacje, ogłoszenia:

  1. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę 9-go listopada, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Limanowej (ul. Konopnickiej 4)
  2. Zawody adresowane są do wszystkich dzieci i młodzieży trenującej w naszym klubie – bez względu na stopień zaawansowania i staż treningowy.
  3. Zbiórka pod salą gimnastyczną w ZSP nr 1 o godzinie 8:00; pierwsza walka turniejowa o 8:30 – prosimy o punktualne przybycie !!
  4. Zabieramy ze sobą kimono, pas, ochraniacze; osoby początkujące przychodzą w stroju sportowym (tak jak na trening) – będą do dyspozycji ochraniacze klubowe.
  5. Walki będą sędziowane wedle światowych przepisów IKO Nakamura. Zawodnicy walczą w ochraniaczach na stop, goleń, hogo, kaski z kratką oraz napięstniki.

Limanowska Liga Junior Classic Karate IKO Nakamura to idealny sprawdzian dla każdego trenującego przed startem w zawodach wyższej rangi, dlatego też organizujemy ligę dwa razy do roku (na wiosnę, oraz na jesień).

W trakcie trwania turnieju zorganizujemy zbiórkę do puszki na rzecz chorej Justyny Stochel. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na konto Fundacji Siepomaga, gdzie cały czas zbierane są pieniądze na leczenie w Meksyku https://www.siepomaga.pl/zycie-justyny W sobotę walczymy dla Justyny ‼️

Sponsorem N.O.W.I. Kyokushin Cup 2019 jest: firma N.O.W.I. Sp. z o.o. Sp. k.,
której właścicielami są panowie: Andrzej Kędroń oraz Grzegorz Pietrzak.

DziękujemyDŌMO ARIGATŌ!

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Limanowska Telewizja TV28.pl – www.tv28.pl

Powodzenia! OSU