Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Pierwsza wspólna inicjatywa z firmą N.O.W.I.

Ruszamy do boju!

W najbliższą sobotę kadra zawodnicza wystąpi na Pucharze Polski w Wieliczce, za tydzień 26-go wystąpimy szeroką kadrą na 5 Międzynarodowym Grand Prix Beskidów w Bielsku Białej. W listopadzie walczymy na Pucharze Europy, a z początkiem grudnia zawodnicy Goliński Team wystąpią w Mistrzostwach Świata IKO Nakamura w Japonii!

N.O.W.I. sponsorem strategicznym naszego teamu!

Wczoraj nasze dojo odwiedził specjalny gość, z którym zapoznały się już wszystkie grupy dziecięce w Limanowej trenując pod okiem sensei Marcina Guzika 2 dan oraz sensei Tadeusza Dyrka 1 dan różne techniki obrotowe i wyskokowe. Najważniejsze, że nasz nowy sparing-partner pozostanie z nami na dłużej. A wszystko to jest możliwe dzięki wsparciu niesamowitej limanowskiej firmy N.O.W.I.

Kolejnym przedsięwzięciem jakie wspólnie z firmą N.O.W.I. przygotowujemy jest zakup 178 koszulek dla wszystkich trenujących w naszym klubie, we wszystkich grupach i sekcjach.

Następnie, 9 listopada odbędzie się III Limanowska Liga Junior Classic Karate IKO Nakamura, tegoroczna edycja nazywać będzie się „NOWI KYOKUSHIN CUP 2019„.

Bądźcie z nami, będzie się działo – obiecujemy!

OSU!