Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

3 medale na I.K.O.N. Fighters Cup 2019 w Białymstoku!

W dniu 5 października odbył się w Białymstoku międzynarodowy Open Kyokushin Tournaments I.K.O.N. Fighters Cup 2019, który zgromadził zawodników z Polski, Rumunii, Białorusi oraz Ukrainy. Organizatorem zawodów był shihan Piotr Sawicki 6 dan (Sport Club Karate Białystok).

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało dwóch seniorów: sempai Mateusz Puch oraz sempai Mateusz Pławecki. Z zawodnikami przebywał shihan Zbigniew Goliński – sędzia zawodów.

Sempai Mateusz Puch mimo iż posiada 63 kg. to tego dnia zawalczył w kumite do 70 kg. W walce półfinałowej po bardzo mocnych 2 minutach sędziowie zdecydowali o dogrywce, w której niestety przeciwnik okazał się mocniejszy i tym samym nasz zawodnik zajął 3 miejsce. Sempai Mateusz Pławecki wystartował w kumite seniorów +90 kg. w której zajął 3 miejsce oraz w tzw. „super fight” -85 kg., w którym mimo chęci i zapału do walki musiał uznać wyższość przeciwnika.

Udział w zawodach w Białymstoku traktujemy całkowicie jako rozruch i „przedstart” przed nadchodzącymi turniejami (Puchar Polski oraz Puchar Europy). Zawodnicy mieli za zadanie podejść do turnieju jak do „mocniejszych walk sparingowych” i nie nastawialiśmy się na jakiekolwiek zdobycze medalowe, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z wyjazdu, z którego wracamy z 3 pucharami! Gratuluję zawodnikom i bierzemy się do dalszej pracy. W nadchodzących tygodniach będziemy walczyć na Pucharze Polski w Wieliczce, Pucharze Europy w Dębicy oraz na Międzynarodowym Grand Prix Beskidów w Bielsku Białej. OSU

  • shihan Zbigniew Goliński po turnieju

OSU!