Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu już w najbliższy czwartek!

Egzamin na stopnie szkoleniowe kyu dla dzieci i dorosłych odbędzie się we czwartek 10 stycznia w ZSP nr 1 w Limanowej (ul. Konopnickiej 4).

Zapraszamy na 17:00-17:15 do ZSP nr 1 w Limanowej na dużą salę gimnastyczną.

Od 17:00 do 17:30 będą dodatkowe zapisy na egzamin, dla tych, którzy nie zapisali się jeszcze na zajęciach, natomiast o 17:30 rozpoczynamy egzamin.

Komisja egzaminacyjna: shihan Zbigniew Goliński V dan, sensei Zbigniew Gągola III dan, sensei Marcin Guzik I dan, sensei Tadeusz Dyrek I dan, sensei Justyna Woźniak I dan.

* Dla chcących jeszcze co nie co poprawić i doszkolić się w tych ostatnich dniach przed egzaminem polecamy: wymagania egzaminacyjne oraz naszą zakładkę z kata.

* Trening poświęcony kata dla grupy dorosłej odbędzie się we środę o 18:30 na małej sali Dojo.

* Osoby z grupy starszej, które teraz nie podchodzą do egzaminu powinny przejść egzamin wewnętrzny na swój kolejny wyższy stopień.

Warunki przystąpienia do egzaminu:

1. Dopuszczenie do egzaminu przez instruktora prowadzącego zajęcia wstępnie oceniającego opanowanie materiału i postawę na treningach.

2. Zapoznanie się i zrozumienie wymagań egzaminacyjnych. Wpisanie się na listę egzaminacyjną i wniesienie opłaty egzaminacyjnej.

3. Opłacenie składki członkowskiej za styczeń 2019

OSU!