Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Firma KluczeSamochodowe.pl sponsorem naszego klubu!

Tak jak już informowaliśmy na zajęciach oraz na naszym profilu na Facebooku już niebawem każdy trenujący, zawodnik, sensei otrzyma swoją koszulkę klubową. Nie udałoby się tego zorganizować gdyby nie pomoc naszych sponsorów, a są to przede wszystkim:

  • KluczeSamochodowe.pl
  • Pralnia Clear w Limanowej
  • Traktor-Serwis
  • Atom Sport
  • Garaże MARMET
  • Orto-Med – Sklep ortopedyczny

Projekt koszulek

Jest moc prawda? Chcąc podziękować firmom, które wsparły akcję począwszy od dzisiaj, w kolejnych wpisach będziemy prezentować krótką informację na ich temat.

KluczeSamochodowe.pl

Firma KluczeSamochowe.pl zawsze wspiera nasz klub, tym razem wspólnie możemy przygotować akcję „koszulkową”, ostatnio wsparli nas przy okazji I Limanowskiej Ligi Kyokushin Karate IKO Nakamura. Mamy nadzieję, że to nie koniec naszej współpracy!

Firma KluczeSamochodowe.pl od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnych programowaniem, dorabianiem kluczy samochodowych, a także awaryjnym otwieraniem pojazdów. Cytując stronę firmową można powiedzieć, że pracownicy KluczeSamochodowe.pl są w stanie zrobić wszystko z kluczami samochodowymi, tj. programują oryginalne klucze, piloty w samochodzie lub na podstawie dostarczonego modułu immo, nawet do samochodów z najnowszych roczników.

Firma zlokalizowana jest w Limanowej na ulicy Rynek 2 (Dom Towarowy ORION), a także w Nowym Sączu oraz Krakowie. Zapraszamy na www.kluczesamochodowe.pl lub na profil firmy na Facebooku.

Dōmo arigatō! (dziękujemy bardzo) OSU!