Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Już jutro Grand Prix Polski Kyokushin Karate IKO Nakamura – Kielce 2018 – będzie się działo!

Już jutro 22 osobowa grupa naszych zawodników wystartuje w prestiżowych zawodach Grand Prix Polski Karate Kyokushin IKO Nakamura w różnych kategoriach wagowych i wiekowych. Mistrzostwa Karate Kyokushin będą jedną z wielu sportowych imprez jakie odbędą się w dniach 21-22 kwietnia w Kielcach podczas FIT WEEKENDU.

Informacja od organizatora Fit Weekendu

FIT Weekend 2018 jest najważniejszym wydarzeniem branży kulturystyki i fitness w Polsce! Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski MuayThai, Grand Prix Polski Karate Kyokushin IKO Nakamura czy Pole Dance Show to wydarzenia, które na stałe wpisały się w program wydarzenia. Uzupełnieniem oferty jest strefa targowa. Jest to idealna okazja dla producentów do przedstawienia swoich nowości produktowych, a dla zwiedzających do zrobienia zakupów. Poprzednią edycję targów odwiedziło ponad 7000 zwiedzających.

Nasi zawodnicy będą walczyć całą sobotę na hali G. Cały program imprezy jest dostępny na stronie www.fit-weekend.pl oraz do pobrania tutaj. Patronat medialny nad imprezą objęli między innymi WP.pl, RMF MAXXX, PolskiFitness.tv, KiF, fit.pl.

OSU!