Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Komunikat Zarządu Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate

Komunikat Zarządu Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate:

Dnia 22 marca sempai Agnieszka Tokarczyk (Puch) opuściła organizację IKO Nakamura i przeszła do innej organizacji Karate Kyokushin. W związku z zaistniałą sytuacją z dniem 22 marca Agnieszka Tokarczyk (Puch) zostaje skreślona z listy członków Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate, a co za tym idzie niedawno utworzona przez nasz klub sekcja w Starej Wsi, firmowana naszym klubem nie jest już w żaden sposób związana z Limanowskim Klubem Kyokushin Karate.

Jeśli członkowie naszego klubu trenujący w Starej Wsi, którzy dołączyli do grupy po otwarciu sekcji chcą nadal trenować i reprezentować Limanowski Klub Kyokushin Karate oraz IKO Nakamura – zapraszamy na treningi do limanowskich grup według niezmienionych godzin.

OSU!