Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Druga edycja Pikniku Rodzinnego w Jedynce za nami!

14 maja pod Zespołem Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Sponsorów. Na zaproszenie Rady Rodziców oraz pani Dyrektor ZSS nr 1 mgr Kazimiery Zięba przygotowaliśmy i zaprezentowaliśmy pokaz karate dla bardzo licznie zebranej publiczności. Co prawda pogoda nie dopisała jak przed rokiem, ale wszystko udało się pomyślnie przeprowadzić.

Zaprezentowaliśmy cały nasz klub, na początek wystąpiły dzieci z grupy 5-8 lat oraz z grupy 9-13 lat, które pod komendę sensei Marcina Guzik wykonały pokaz technik oraz kata.

Dzieci na co dzień trenują w poniedziałki i czwartki w małej sali Dojo w ZSS nr 1 w godzinach od 17:15 – 18:20 oraz od 18:30 – 19:45 .

Następnie kata i techniki zaprezentowały nasze juniorki młodsze. Po dziewczętach wystąpili juniorzy, którzy wystąpili w krótkim, ale mocniejszym kumite. Następnie sensei Zbigniew Gągola stoczył pokazowy pojedynek z trzema przeciwnikami. Kolejno sensei Marcin Guzik rozbił betonowe dachówki techniką shuto. Zakończeniem widowiska był pokaz tameshiwari w wykonaniu sensei Zbigniewa Golińskiego.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

OSU!