Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Noworoczne życzenia dla wszystkich!

Zarząd Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate, trenerzy, instruktorzy, zawodnicy oraz cała społeczność limanowskiego kyokushin życzy wszystkim sympatykom karate, gościom odwiedzającym nasz serwis, sponsorom oraz ludziom życzliwym i chętnie wspierającym nasz klub zdrowych, spokojnych szczęśliwego, pełnego sukcesu Nowego Roku. Oby ten rok, który dopiero co się rozpoczął był równie pomyślny jak ten, który nie tak dawno pożegnaliśmy.

W ostatnim naszym wpisie na stronie podsumowaliśmy ubiegły rok. Jednak jeszcze raz chcielibyśmy gorąco podziękować naszemu głównemu sponsorowi firmie TOMTRANS (Tomasz Pasyk) za jego bezinteresowną pomoc. Panie Tomaszu serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i współpracę z naszym klubem, życzymy wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń i samych sukcesów w rozpoczynającym się 2016 roku! Jeszcze raz gorąco dziękujemy!

Dōmo arigatō!

tomtrans

OSU!