Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

„12” wojowników już jutro powalczy na Pucharze Europy w Katowicach!

Już jutro, 5 grudnia 12 naszych zawodników będzie reprezentować barwy narodowe podczas Pucharu Europy, który odbędzie się tym razem w Katowicach. Do Kadry Narodowej IKO z naszego klubu powołanie otrzymali: sensei Zbigniew Gągola II dan (który rok temu zdobył srebrny medal w kumite masters +40 lat -85 kg.), Justyna Woźniak, Andrzej Tokarczyk, Sylwia Mruk, Kamil Uryga (również ubiegłoroczny vicemistrz w kumite juniorów +75 kg.), Julia Wątroba, Szymon Wiktor, Oliwia Żak, Bartłomiej Żak, Mateusz Majda, Martyna Majda oraz Mateusz Pławecki.

Na ostatnim mocnym treningu przed Pucharem Europy gościliśmy redakcję Limanowskiej Telewizji Internetowej TV28.PL, która przygotowała krótki materiał wideo z naszego ostatniego treningu.

Wideo poniżej:

Jutro wszyscy trzymamy kciuki! OSU!