Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Agnieszka Puch i sensei Zbigniew Goliński docenieni przez Burmistrza Limanowa

Przypomnijmy: 6 czerwca w Krakowie nasza zawodniczka Agnieszka Puch zdobyła Akademickie Vice Mistrzostwo Polski w kategorii -55 kg kumite kobiet.

Podczas XII Sesji Rady Miasta Limanowa Burmistrz Miasta Limanowa pan Władysław Bieda wręczył nagrody za wysokie osiągnięcia sportowe. Nagrodę za wysoki wynik na Mistrzostwach Polski otrzymała Agnieszka Puch, rodzice otrzymali list gratulacyjny.

Nagrodę trenera otrzymał również sensei Zbigniew Goliński, jednak z przyczyn losowych nie mógł wziąć udziału w sesji rady miasta. Nagroda ta w całości zostanie przekazana przez senseia Zbigniewa na cel charytatywny.

„Cieszy fakt, że w naszym mieście, są ludzie, którzy wyznaczają sobie cele i osiągają je dzięki własnej pracowitości. To postawa warta naśladowania i godna docenienia. Dziękujemy za promocje naszego miasta i Ziemi Limanowskiej. Jeszcze raz gratulując osiągniętych rezultatów, życzymy wytrwałości, która będzie przynosić kolejne wspaniałe efekty na niwie sportowej”.

– Burmistrz Miasta Limanowa

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie nas i naszych zawodników. Nic tak nie motywuje do dalszej i jeszcze cięższej pracy jak fakt, że ktoś tak ważny się nami interesuje i nas wspiera.

Kolejne wyróżnienia naszych zawodników za wyniki osiągnięte w 2014 roku będą miały miejsce już niebawem. O wszystkim będziemy informować. A trochę tych wyników mamy, między innymi 3 medale z Pucharu Europy!

Galeria zdjęć

OSU!