Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Agnieszka Puch Akademickim Vice-Mistrzem Polski!

6 czerwca w Krakowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski, w których wzięło udział 104 zawodników z 25 szkół wyższych. Sędzią głównym zawodów był Andrzej Drewniak.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowała Agnieszka Puch, która wystartowała w kategorii -55 kg. kumite kobiet. Jednym z sędziów mistrzostw był sensei Zbigniew Goliński.

  • Agnieszka Puch zajęła II miejsce w kumite kobiet -55 kg.

Po wygraniu eliminacyjnych walk i bardzo ciężkim boju w półfinale z Starzec Magdaleną, która reprezentowała AGH, Agnieszka dopiero w finale trafiła na dużo bardziej wymagającą przeciwniczkę, której niestety nie dała rady. Agnieszka reprezentując KA im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ostatecznie zajęła drugie miejsce i tym samym zdobyła tytuł Akademickiego Vice-Mistrza Polski.

Jestem niezmiernie dumny z srebrnego medalu naszej senpai Agnieszki, która zapracowała na ten wynik. Ciężkie treningi zaowocowały dobrą formą, a to przełożyło się w walkach. Agnieszka dopiero w finale nie sprostała Edycie Goncarz, ale po drodze to rywalki miały problem z naszą limanowianką! W końcu udało się zdobyć kolejny medal na akademickiej imprezie, ostatni taki wynik nasz klub miał w 2009 roku, kiedy to sensei Marcin Guzik wygrał kategorię +80 kg. Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję tego turnieju – już za rok! Najbliższe wydarzenie jakie nas czeka to egzaminy na stopnie kyu w klubie.

– sensei Zbigniew Goliński III dan

Galeria zdjęć już niebawem!

OSU!