Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Pokaz Karate podczas Dnia Dziecka w Łososinie Górnej

30 maja przy Zespole Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej (Łososina Górna) odbył się Dzień Dziecka, który został zorganizowany przez UKS Płomień Limanowa, ZSS nr 4, Radę Rodziców, Parafię Łososina Górna, lokalny „Caritas” oraz animatora Orlika. Za co bardzo dziękujemy zostaliśmy zaproszeni na tę uroczystość by pokazać to co umiemy najlepiej i na czym się znamy – czyli Karate Kyokushin.

Zaprezentowaliśmy cały nasz klub i pokazaliśmy cały przekrój szkoleniowy. Na początek wystąpili karatecy z sekcji Łososina Górna, którzy pod komendę swojego instruktora sensei Marcina Guzika wykonali pokaz technik oraz kata.

Dzieci na co dzień trenują we wtorki i piątki na małej sali gimnastycznej w ZSS nr 4 w godzinach od 18:00 – 19:20.

Następnie kata i techniki zaprezentowały nasze juniorki młodsze. Po dziewczętach wystąpił sensei Piotr Ciuła, który posiada niesamowitą technikę, co zresztą pokazał demonstrując szeroki wachlarz wysokich kopnięć oraz kopnięć po obrocie.

„Gwoździem programu” był sensei Marcin Guzik. Najpierw stoczył pokazowy pojedynek z trzema przeciwnikami a następnie wykonał widowiskowy pokaz tameshiwari.

Całość odbywała się pod komendę sensei Zbigniewa Golińskiego.

Galerie zdjęć

OSU!