Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Marcin Guzik wystąpi w gali East Side Fight!

Podczas gali East Side Fight 1, organizowanej przez Mistrza Świata Karate Kyokushin, Piotra Sawickiego. Odbędzie się walka w formule Karate Kyokushin, w której wystąpi Patryk Sypień oraz nasz zawodnik Marcin Guzik.

Jednym z sponsorów całej gali oraz głównym sponsorem wyjazdu naszego teamu jest TOMTRANS Tomasz Pasyk.

15-go listopada w białostockim gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Kultury, do walki Karate staną następcy pierwszego i jedynego jak dotąd polskiego mistrza świata w Karate Kyokushin, który tytuł zdobył w Japonii w 1997 roku. Patryk Sypień i Marcin Guzik to godni kontynuatorzy sukcesów legendarnego polskiego zawodnika.

Właśnie oni staną naprzeciw siebie by w twardym boju pokazać kunszt i hart ducha jaki zawsze towarzyszy występom zawodników Kyokushin Karate. Obaj mają wielkie sukcesy na koncie. 24-letni Patryk Sypień z Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin AiS Sypień,  kontynuuje rodzinne tradycje Agnieszki i Sylwestra Sypieniów – mających unikalny wielki dorobek medalowy z Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Teraz ich passę stara się podtrzymać syn Sylwestra Sypienia, który jest wielokrotnym mistrzem Polski i brązowym medalistą Mistrzostw Europy. W tym roku był już Międzynarodowym Mistrzem Niemiec i był drugim zawodnikiem swojej kategorii wagowej podczas słynnego turnieju Mistrzostw Kontynentów Amerykańskich.

Marcin Guzik to jeden z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia polskich karateków. Na jego koncie widnieją medale z najpoważniejszych zawodów krajowych a także występy na zawodach zagranicznych jak Mistrzostwa Europy. W 2010 roku Marcin w trudnej rywalizacji zdobył Puchar Polski. Potem trzykrotnie był trzeci na tychże zawodach. Jest posiadaczem czarnego pasa co potwierdza jego elitarność. Jego trenerem i mentorem jest posiadacz stopnia III-ci Dan Zbigniew Goliński.

East Side Fight

Ciekawie zapowiada się pojedynek dwóch wspaniałych mistrzów, którzy postarają się udowodnić, kto jest lepszym zawodnikiem w tej konfrontacji. Obaj postarają się udowodnić swoją wyższość w tak prestiżowym miejscu jak gmach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ulicy Odeskiej 1. Początek imprezy to godzina 19.00.

Wszystkich fanów Sztuk Walki zapraszamy do Białegostoku na festiwal sztuk walk, gdzie zaprezentują się zawodnicy Muay Thai, Kickboxingu, Karate a także Judo. Będzie to nie mała gratka dla fanów sztuk walki.

Dzięki uprzejmości TV28 poniżej prezentujemy krótkie wideo na temat wyjazdu, samej gali i walki podczas East Side Fight:

A już w poniedziałek obszerna relacja z naszego pobytu w Białymstoku i przebiegu całej gali East Side Fight! A na razie trzymamy kciuki za naszego senseia Marcina Guzika!