Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Pokaz Karate Kyokushin na Otwarciu Boiska Wielofunkcyjnego w Sowlinach

Wczoraj miało miejsce otwarcie i oddanie do użytku nowego boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej. Wydarzenie to miało odbyć się tydzień, lecz ze względu na warunki pogodowe przekładano dwukrotnie termin oficjalnego otwarcia boiska.

Jednym z punktów uroczystości był pokaz Karate Kyokushin w wykonaniu karateków Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate. Na początek 35 osobowa grupa zaprezentowała krótki pokaz technik ogólnych. Następnie poszczególne grupy wiekowe zaprezentowały kata, techniki, kumite.

Dzieci z grupy młodszej w Limanowej wykonały Kihon Kata, karatecy z sekcji w Łososinie Górnej przed zebraną publicznością wykonali kombinację uderzeń i kopnięć. Następnie najmłodsi zaprezentowali szpagaty i wysokie kopnięcia. Po nich wystąpiło rodzeństwo Żaków, Oliwia wykonała Pinian-kata-sono-ni, a później stoczyła krótką walkę ze swoim bratem Bartkiem. Potem kolejno sempaiki wykonały Pinian-kata-sono-ni oraz zaprezentowały techniki samoobrony. Patrycja Kogutowicz i Mateusz Puch wykonali Gekisai-dai oraz pokaz samoobrony. Rafał Puch wykonał pokaz wysokich technik. Przedostatnim punktem pokazu był pokaz technik w wykonaniu Agnieszki Puch i sensei Piotra Ciuły. Na zakończenie pokazu Rafał Puch, sensei Piotr Ciuła oraz sensei Zbigniew Goliński wykonali pokaz tameshiwari.

Po wykonaniu pokazu przystąpiono do wręczania nagród za wybitne osiągnięcia sportowe w 2013 roku. W sumie nagrodzono 24 osoby, w tym 18 osób z naszego klubu. Sensei Marcin Guzik oraz Patrycja Kogutowicz otrzymali nagrodę finansową, pozostali nagrodę rzeczową w postaci tabletu. Wyróżnieni z naszego klubu to:

 • Marcin Guzik
 • Patrycja Kogutowicz
 • Woźniak Justyna
 • Kamil Mamak
 • Kuzak Kamil
 • Kuzak Łukasz
 • Żak Bartłomiej
 • Żak Oliwia
 • Rafał Puch
 • Agnieszka Puch
 • Mateusz Puch
 • Sylwia Mruk
 • Arkadiusz Kozak
 • Marlena Orzeł
 • Michał Tokarczyk
 • Andrzej Tokarczyk
 • Karolina Halat
 • Wiktoria Włodarczyk
Galeria zdjęć:

OSU!