Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Czerwcowy egzamin na stopnie kyu

Dnia 28 czerwca w Zespole Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej miał miejsce letni egzamin na stopnie szkoleniowe kyu dla seniorów oraz dzieci. Blisko 80 karateków z wszystkich sekcji Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate (Limanowa, Nowy Sącz, Łososina Górna, Brzezna) przystąpiło do egzaminu, który rozpoczął się o godzinie 10.30.

Grupa dzieci do 14 lat pod okiem sensei Zbigniewa Gągola II Dan, sensei Józefa Haszczyc II Dan oraz sensei Marcina Guzik I Dan uczestniczyła w egzaminie na małej sali Dojo. Około 40 młodych wojowników przez prawie 2 godziny stawało na wyżynach swoich możliwości by przed sensei zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Dorośli mieli nieco trudniej, ich egzamin trwał zdecydowanie dłużej. Seniorzy od 10.30 do 14.30 musieli wytrwać, walczyć z samym sobą i przede wszystkim zaprezentować i przekonać sensei do pozytywnego wyniku egzaminu. Egzamin rozpoczął się od rozgrzewki, następnie komisja sprawdzała poprawność technik (kihon), ido-geiko, kolejno kata, test siłowy a prawie 40 minutowe kumite było zwieńczeniem całego egzaminu.

Komisja egzaminacyjna dla seniorów: sensei Zbigniew Goliński III Dan, Zbigniew Gągola II Dan, Józef Haszczyc II Dan, Sławomir Jasica I Dan, Piotr Ciuła I Dan, Marcin Guzik I Dan.

Wszystkim karatekom, którzy pozytywnie zdali egzamin na wyższy stopień, gorąco gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

PS. Przypominamy o harmonogramie zajęć karate w naszym klubie w okresie wakacyjnym – tutaj szczegółowe informacje – sensei Marcin Guzik zaprasza dzieci i młodzież na treningi do Łososiny Górnej. Osu!

Galeria

OSU!