Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Wyróżnienia Wójta Gminy dla karateków!

W dniu 22 maja br. na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zawodników z Gminy Limanowa za osiągnięte wysokie wyniki sportowe w 2013 r. Nagrody przyznane zostały zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Limanowa z dnia 31 marca 2011 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wysokości nagród dla zawodników za osiągnięcia wysokich wyników sportowych.

Spotkanie z zasłużonymi sportowcami było okazją do przekazania przez Wójta Gminy Limanowa – Władysława Pazdana informacji o najistotniejszych przedsięwzięciach gminy w sferze sportu, realizowanych inwestycjach, dzięki którym mogą wszechstronnie rozwijać się mieszkańcy naszej gminy. Wójt wraz z Sekretarzem Gminy Limanowa – Markiem Ziaja wręczyli najzdolniejszym sportowcom okolicznościowe dyplomy i nagrody pieniężne.

Wójt Gminy Limanowa docenił wyniki zdobyte w 2013 roku przez trójkę naszych zawodników tj. Rafał Puch, Agnieszka Puch oraz sensei Marcin Guzik, którzy w 2013 roku stawali na podium Mistrzostw Polski Południowej oraz w Pucharze Polski Seniorów.

Nagrody wręczono również: Wioletcie Orczykowskiej (pływanie), Emanuelowi Piaskowy (kolarstwo górskie MTB), Klaudii Zelek, Małgorzacie Sroka, Kamilowi Fitrzykowi (bieg na orientację), Krystianowi Pacholarz  (kombinacja norwerska).

Galeria zdjęć

OSU!