Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Czwórka limanowian powalczy w Varnie na Mistrzostwach Europy!

W najbliższy weekend tj. 17-18 maj odbędą się 28 Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Varnie (Bułgaria). Imprezy towarzyszące to 8 Mistrzostwa Europy Juniorów oraz 2 Mistrzostwa Europy Seniorów Starszych.

Aż czwórka zawodników Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate została powołana na tegoroczne Mistrzostwa Europy. Podopieczni braci Golińskich swoimi startami i osiągnięciami w ubiegłym i obecnym roku wypracowali sobie powołanie i prawo startu w Varnie na najważniejszej imprezie Karate Kyokushin na kontynencie europejskim.

A są to:

  • Dawid Jasica (junior) kategoria wagowa +75 kg.
  • Patrycja Kogutowicz (juniorka) kategoria wagowa -65 kg.
  • Agnieszka Puch (seniorka) kategoria wagowa -55 kg.
  • sensei Marcin Guzik (senior) kategoria wagowa +90 kg.

Prawdopodobnie 400 zawodników z 20 państw wystąpi w Varnie na Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów Karate Kyokushin organizacji IKO.

Zobaczcie co nasi zawodnicy mają do powiedzenia przed nadchodzącym turniejem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0gp5KCEeWEc[/youtube]

Dōmo arigatō!

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręcę pana Józefa Budacz – redaktora Limanowskiej Telewizji Internetowej, który przygotował powyższy materiał.

Ponadto z tego miejsca chcemy gorąco podziękować panu Tomaszowi Pasyk (TOMTRANS), naszemu głównemu sponsorowi, bez pomocy którego udział w Mistrzostwach Europy w Bułgarii stałby pod znakiem zapytania. To dzięki pomocy pana Tomasza nasi zawodnicy wraz z sensei Golińskim są właśnie w drodze do Bułgarii.

Trzymamy kciuki i powodzenia, OSU!