Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Puch i Kogutowicz powalczą na europejskim turnieju – spotkanie z TV28.PL

Dzisiaj przed treningiem grupy dziecięcej w Limanowej redakcja TV28.PL przeprowadziła krótką rozmowę z naszymi zawodnikami, którzy już w najbliższy weekend powalczą w Katowicach w najważniejszym turnieju tego roku w ich kategorii wiekowej tj. Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. 

Limanowski Klub Kyokushin Karate a zarazem nasz kraj – Polskę, miało reprezentować trzech zawodników: Mateusz Puch, Patrycja Kogutowicz oraz Oskar Kumor, jednak z powodu kontuzji jaką nabawił się w trakcie przygotowań, w turnieju nie weźmie udział Oskar Kumor. Tak więc, dwójka limanowian: Mateusz Puch oraz Patrycja Kogutowicz w sobotę będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy Juniorów.

Jesteśmy dumni z naszych juniorów! W sobotę cała Limanowa trzyma kciuki za Mateusza i Patrycję. O wynikach będziemy informować Was na bieżąco na naszej stronie na Facebooku. Zapraszamy na nasz fanpage.

Dwójka naszych karateków już jutro wyruszy wraz ze mną do Katowic by w sobotę walczyć w najbardziej prestiżowym turnieju tego roku w kategorii juniorów. To już ostatnie godziny dzielą nas od rozpoczęcia pierwszych walk. Jutro, zaraz po przyjeździe czeka nas weryfikacja oraz badania lekarskie. A w sobotę od samego rana rozpoczną się walki eliminacyjne. Patrycja oraz Mateusz są bardzo dobrze przygotowani. Jestem dobrej myśli i wierzę w ich możliwości. Ja, cały Limanowski Klub Kyokushin Karate oraz społeczność Karate Kyokushin na ziemi limanowskiej w sobotę będzie trzymać kciuki za tych dwoje młodych wojowników. Bądźmy dobrej myśli. Sensei Zbigniew Goliński po ostatnim treningu przed ME Juniorów.

Wideo relacja z portalu TV28.PL:

Serdecznie dziękujemy portalowi TV28.PL za przyjęcie zaproszenia i odwiedzenie nas tuż przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy Juniorów.

Galeria zdjęć:

OSU!