Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Fotorelacja z Klubowego Seminarium w Łososinie Górnej

W ubiegłym tygodniu tj. od 29 lipca do 2 sierpnia miało miejsce Klubowe Seminarium Karate Kyokushin dla zawodników i trenujących w Limanowskim Klubie Kyokushin Karate. 20 karateków oraz instruktorzy przez pięć dni, dwa razy dziennie trenowali w Łososinie Górnej. Poranne treningi odbywały się w terenie. Natomiast podczas wieczornych zajęć na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Samorządowych nr 4 skupiono się na kombinacjach, na elementach kumite i samym gagarin-geiko.

Zajęcia poranne prowadzili: sensei Piotr Ciuła oraz sensei Marcin Guzik, natomiast treningi wieczorne prowadził sensei Edward Goliński – prezes Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate.

Fotorelacja

W poniedziałek rano seminarium rozpoczęto biegiem z Łososiny Górnej na stadion pod Szpitalem, gdzie miał miejsce poranny rozruch, następnie zawodnicy wrócili biegiem do Łososiny Górnej i udali się na rzekę by się delikatnie schłodzić. Wieczorem sensei Ciuła poprowadził trening pod kątem technicznym.

Wtorek rano to trening na Orliku przy Zespole Szkół Samorządowych nr 4. Wieczorem natomiast trening kombinacyjny poprowadził sensei Marek Jasica – uczestnik tegorocznych V Wagowych Mistrzostw Świata w Karate Kyokushin.

W środę rano dzięki uprzejmości władz Ludowego Klubu Sportowego Płomień Limanowa zawodnicy trenowali oraz rozegrali mecz na stadionie w Łososinie Górnej.

Wieczorny trening na sprzęcie odbył się w limanowskim dojo, który poprowadził sensei Edward Goliński pod kątem technik obrotowych i z wyskoku.

Czwartek to bieg na Paproć i trening na szczycie góry. Popołudniu trening pod kątem kumite odbył się w ZSS nr w Limanowej. Sensei Edward Goliński przekazywał zawodnikom cenne wskazówki dotyczące techniki kaiten-geri.

Niespodzianką tego dnia był nocny trening, który miał miejsce w Łososinie Górnej o 22.30. Zawodnicy oraz senseie udali się na rzekę by tam trenować. Ostatnie 30 minut treningu odbyło się w wodzie, która miejscami sięgała około 180 cm.

W piątek rano na Orliku przy ZSS nr 4 odbył się ostatni trening, gdzie po krótkiej rozgrzewce rozegrano mecz oraz rzuty karne, które nie wyłoniły zwycięzcy ;-).

Seminarium zakończono wspólnym grillem w Łososinie Górnej, na którym rozdano pamiątkowe certyfikaty uczestnikom seminarium, a prowadzącym seminarium pamiątkowe antyramy.

Z tego miejsca chcemy gorąco podziękować pani Dyrektor Halinie Golonka z Zespołu Szkół Samorządowych nr 4, Prezesowi LKS Płomień Limanowa Mirosławowi Twaróg za dotychczasową współpracę z Limanowskim Klubem Kyokushin Karate. Liczymy, że w przyszłości nasza współpraca przyniesie jeszcze nie raz wiele „dobrych owoców”. Dziękujemy!

Na przyszłość planowane są kolejne odsłony Klubowego Seminarium Karate Kyokushin. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie internetowej lub na Facebook.com. A na razie, do czasu rozpoczęcia roku szkolnego zapraszamy na wakacyjne treningi do sensei Marcina Guzika do sekcji Łososina Górna – harmonogram treningów.

OSU!