Letni egzamin na stopnie kyu

Dnia 29 czerwca, punkt 10.30 rozpoczął się letni egzamin na stopnie kyu, do którego podeszli zarówno starsi senpai jak i dzieci. Na wyższe stopnie zdawało prawie 80 osób, oprócz trenujących w Limanowej, na egzamin przyjechali również karatecy na co dzień trenujący w sekcji w Łososinie Górnej oraz w Nowym Sączu. Na czele z Sensei Zbigniewem Golińskim III Dan egzaminowali również Sensei Józef Haszczyc II Dan, Sensei Zbigniew Gągola II Dan, Sensei Piotr Marek Jasica I Dan oraz Sensei Marcin Guzik I Dan. Na egzaminie gościliśmy również Sensei Ewelinę Czeremugę III Dan.

Jednym z egzaminujących był sensei Piotr Marek Jasica, o którym nie tak dawno pisaliśmy, z okazji 5 Wagowych Mistrzostw Świata w Japonii, podczas których Sensei Jasica startował w kategorii do 70 kg. Tak jak kiedyś bracia Golińscy startowali w Mistrzostwach Świata tak teraz ich wychowankowie próbują swoich sił w Japonii. Sensei Piotr na co dzień przebywa w Stanach Zjednoczonych, jednak obecnie jest na urlopie w Polsce i wspomógł pozostałych sensei podczas egzaminu. Wraz z Sensei Piotrem na egzaminie była także Sensei Ewelina Czeremuga III Dan, która również mieszka oraz trenuje w USA.

Wszystkim, którzy otrzymali promocję na wyższy stopnie gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Galeria zdjęć już niebawem! OSU!