Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Letni egzamin na stopnie kyu

Dnia 29 czerwca, punkt 10.30 rozpoczął się letni egzamin na stopnie kyu, do którego podeszli zarówno starsi senpai jak i dzieci. Na wyższe stopnie zdawało prawie 80 osób, oprócz trenujących w Limanowej, na egzamin przyjechali również karatecy na co dzień trenujący w sekcji w Łososinie Górnej oraz w Nowym Sączu. Na czele z Sensei Zbigniewem Golińskim III Dan egzaminowali również Sensei Józef Haszczyc II Dan, Sensei Zbigniew Gągola II Dan, Sensei Piotr Marek Jasica I Dan oraz Sensei Marcin Guzik I Dan. Na egzaminie gościliśmy również Sensei Ewelinę Czeremugę III Dan.

Jednym z egzaminujących był sensei Piotr Marek Jasica, o którym nie tak dawno pisaliśmy, z okazji 5 Wagowych Mistrzostw Świata w Japonii, podczas których Sensei Jasica startował w kategorii do 70 kg. Tak jak kiedyś bracia Golińscy startowali w Mistrzostwach Świata tak teraz ich wychowankowie próbują swoich sił w Japonii. Sensei Piotr na co dzień przebywa w Stanach Zjednoczonych, jednak obecnie jest na urlopie w Polsce i wspomógł pozostałych sensei podczas egzaminu. Wraz z Sensei Piotrem na egzaminie była także Sensei Ewelina Czeremuga III Dan, która również mieszka oraz trenuje w USA.

Wszystkim, którzy otrzymali promocję na wyższy stopnie gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Galeria zdjęć już niebawem! OSU!