Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Wyróżnienie dla Sensei Marcin Guzika

25 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa zostały wręczone nagrody dla najzdolniejszych dzieci i młodzieży z Gminy Limanowa za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013. Podczas spotkania nagrody za wysokie wyniki sportowe osiągnięte w 2012 r. otrzymali również sportowcy z Gminy Limanowa.

Niecodzienna szkolna uroczystość, w której dzieci oraz młodzież została nagrodzona za swoje osiągnięcia w różnych dziedzinach (język polski, matematyka, fizyka, plastyka itd) była także okazją do wręczenia nagród za wysokie wyniki sportowe odniesione w 2012 r. Wśród wyróżnionych sportowców był nasz Sensei Marcin Guzik z Łososiny Górnej.

Nagrodzeni sportowcy: Jakub Dudek z Młynnego (biegi na orientację), Kamil Fitrzyk z Makowicy (biegi na orientację), Krzysztof Golonka z Młynnego (biegi na orientację), Krzysztof Fitrzyk z Makowicy (biegi na orientację), Małgorzata Sroka z Młynnego (biegi na orientację), Klaudia Zelek z Młynnego (biegi na orientację), Marcin Guzik z Łososiny Górnej (karate kyokushin), Wioletta Orczykowska z Męciny (pływanie), Bartosz Sułkowski z Koszar (tenis stołowy), Krystian Pacholarz z Kłodnego (narciarstwo).

Sensei Marcin Guzik został wyróżniony za osiągnięcia sportowe w roku 2012, w szczególności za brązowy medal na XXIX Pucharze Polski Karate Kyokushin Seniorów w Koszalinie.

5

Wyróżnienie

4

więcej zdjęć na stronie Urzędu Gminy.

OSU!