Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Trening na „Orliku” – Łososina Górna

W ostatnich dniach mamy piękną wakacyjną pogodę, dlatego też sekcja w Łososinie Górnej postanowiła wykorzystać to i trening wtorkowy odbył się na orliku przy Zespole Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej. Trening poprowadził Sensei Marcin Guzik.

Rozpoczęliśmy mocną rozgrzewką, następnie przeszliśmy do technik by na koniec rozegrać mecz. Podczas, którego młodzi adepci karate nierzadko gubili swoje buty, chwilami „zamurowywali bramkę” przez co nie można było strzelić gola, a pod koniec znudzeni bramkarze „wzięli się za rozciąganie”. Te i więcej śmiesznych sytuacji z meczu zobaczycie na zdjęciach. Na trening do Łososiny Górnej przyjechali również karatecy, którzy na co dzień trenują w Limanowej, przez co mecz był jeszcze bardziej zacięty. Rodzice zgromadzeni na orliku oczywiście dopingowali zawodników.
„Orlik” opuściliśmy o 18.30 i do 19.00 trenowaliśmy na sali gimnastycznej, choć niewielu z nas miało jeszcze siłę się ruszać po tak zaciętym meczu.

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce Dyrekcji Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej za udostępnienie obiektów sportowych, w których wspólnie trenujemy i zgłębiamy tajniki kyokushin karate. Dzięki wsparciu władz oraz miejskich szkół możemy krzewić i propagować Karate Kyokushin na ziemi limanowskiej.

To następny mecz kiedy?

Galeria zdjęć

OSU!