Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Seminarium w Zakopanem

IMG_3353

W zakopiańskim meetingu Karate Fight wzięło udział około 100 trenujących karateka.

Trzy niedzielne treningi były prowadzone pod kątem wolnej walki (kumite), wszystkich jej zagadnień i aspektów. Na zaproszenie Zakopiańskiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez Sensei Włodzimierza Weselskiego 4 Dan zajęcia prowadził Sensei Piotr Sawicki 2 Dan – jedyny „Polski Mistrz Świata”, 4-krotny Mistrz Europy, 2-krotny Mistrz Ameryk oraz Sensei Jacek Synoradzki 1 Dan, 2-krotny Mistrz Europy, Mistrz Ameryk, wielokrotny Medalista Mistrzostw Polski.

Wydarzenie to cieszyło się sporym zainteresowaniem, co wiązało się także z przybyciem na to seminarium wielu czołowych zawodników Polski. Pierwszy trening obejmował aspekty techniczne wolnej walki, elementów poprawnej pozycji, poruszania się w pozycji, taktyki walki z przeciwnikiem. Drugi trening poświęcony był pracy na workach treningowych, poruszania się, doskonaleniu kombinacji do walki w parach. Trzeci (ostatni) to kombinacje na tarczach treningowych, sparingach, który poprowadził Sensei Weselski.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowała liczna grupa karateków na czele z Sensei Zbigniewem Golińskim, Sensei Sławomirem Jasica oraz Sensei Marcinem Guzikiem.

OSU!