Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

3 tygodnie sekcji w Łososinie Górnej

1 marca ruszyła nowa sekcja Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate w Łososinie Górnej. Zajęcia prowadzone są we wtorki oraz piątki w godzinach 17.30 – 19.00 przez Sensei Marcina Guzika I Dan w Zespole Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej (ul. Reymonta 3).

Sekcja posiada własną podstronę, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje oraz fotorelacje z treningów.

Minęły trzy tygodnie, kilka treningów mamy za sobą, początkujący adepci Karate Kyokushin powoli przyzwyczajają się do zasad i reguł panujących w Dojo. U wielu widać ogromny zapał i chęć trenowania – to cieszy. Sekcję odwiedzają również starsi koledzy i koleżanki z Limanowej przez co młodzi karatecy z Łososiny Górnej mogą zobaczyć jak trenują inni w klubie. Zresztą zobaczcie sami jak rozwija się nowa sekcja klubu.

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce Dyrekcji Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej za udostępnienie sali. Dzięki wsparciu władz oraz miejskich szkół możemy krzewić i propagować Karate Kyokushin.

Krótkie wideo z treningu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XOmi6rzAY50[/youtube]

Oraz galeria zdjęć:

  • Szczegółowe informacje dotyczące sekcji w Łososinie Górnej u Sensei Marcina Guzika pod numerem tel. 530 40 41 41 lub na podstronie sekcji.

OSU!