Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Podsumowanie 2012 roku

Witamy serdecznie wszystkich gości, kibiców, sympatyków jakże licznie odwiedzających serwis informacyjny Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate,  zawodników, członków klubu oraz ćwiczących. Redakcja serwisu jak co roku przygotowała obszerne podsumowanie działalności klubu w mijającym 2012 roku.

Zapraszamy do lektury: Podsumowanie działalności Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate.

Mijajacy rok był dla nas bardzo udany, zdobyliśmy łącznie 58 medali.

  • 19 stycznia odbył się jak co roku zimowy egzamin na stopnie szkoleniowe (fotorelacja: grupa starsza a tutaj grupa dziecięca). Do egzaminu przystąpiło około 80 karateka. W komisji egzaminacyjnej zasiedli sensei Zbigniew Goliński 3 Dan, sensei Józef Haszczyc 2 Dan oraz sensei Zbigniew Gągola 2 Dan. Wszystkim zdającym gratulujemy zdobycia wyższych stopni kyu.
  • 17 marca ekipa z Limanowej wystartowała w Makroregionie Południowym w Wieliczce i zdobyliśmy 15 medali. Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy, którzy dopiero rozpoczynają swoje starty w konkurencji kumite pełny kontakt dla seniorów. Po tak dużym sukcesie klub został zaproszony do Limanowskiej Internetowej Telewizji TV28.PL. Sensei Zbigniew Goliński, Agnieszka Puch, Oskar Kumor oraz Patryk Mruk byli gośćmi audycji „Dzień jak co dzień”.
  • W dniach 6 do 12 maja odbyło się Zgrupowanie Kadry Narodowej IKO w Starej Wsi. Do kadry narodowej zostali powołani nasi juniorzy Oskar Kumor oraz Agnieszka Puch. 18 – 20 maja w Dębicy natomiast miał miejsce obóz kyokushin karate z Lechi Kurbanovem, w którym wzięło udział kilkanaście naszych karateków z klubu. 28 maja podczas X Młodzieżowego Turnieju w Nowym Targu nasza ekipa zdobyła łącznie 26 medali i tym samym zdobyliśmy pierwsze miejsce drużynowo, daleko za sobą zostawiając ekipy z Nowego Targu czy Zakopanego.
  • Wakacje to czas odpoczynku, również w naszym klubie. Treningi odbywały się raz w tygodniu (w sobotę), na który to przychodziła liczna grupa naszych zaawansowanych zawodników, ale i początkujących.
  • Po wakacyjnej przerwie 29 września podczas II IKO GALIZIA CUP ośmioosobowa ekipa z Limanowej zaprezentowała się świetnie na tle 311 zawodników z całej Europy zdobywająć 5 medali!
  • 1 grudnia na XIII Mistrzostwach Polski niestety nasz zawodnik nie zdobył medalu w tej najbardziej prestiżowej imprezie karate kyokushin w Polsce. 17 grudnia zorganizowaliśmy Klubowy Turniej Mikołajkowy, w którym wzięło udział 80 młodych karateków z naszego klubu.

Reasumując klub zdobył w mijającym roku 58 medali. Nie potrzeba zbytniego komentarza. Sami państwo oceńcie, czy nasza praca trenerska/instruktorska, praca naszych zawodników przynosi efekty. Nasz klub się rozwija i nadal będziemy dążyć tą drogą.

Nasza działalność nie miałaby miejsca gdyby nie pomoc urzędów, sponsorów, ludzi dobrej woli, którzy zawsze chętnie wspierają nasz klub. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich ludzi, którzy nam pomagają, ale to dzięki Wam nasz klub istnieje, może realizować swoje statutowe cele, jeździć po Polsce, ale i Europie i walczyć o najwyższe miejsca. 

DZIĘKUJEMY!

Zawodnikom i trenerom gratulujemy sukcesów i życzymy szczęścia w kolejnych turniejach, mistrzostwach w 2013 r.

Zarząd klubu, sensei oraz redakcja serwisu karate.limanowa.pl życzy wszystkim gościom, czytelnikom, ćwiczącym Szczęśliwego Nowego Roku.

OSU!