Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Powołani na zgrupowanie reprezentacji Polski

W dniach 10 – 16 października w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” w miejscowości Stara Wieś, odbędzie się zgrupowanie kadry narodowej IKO, która pod kierunkiem shihan Eugieniusza Dadzibuga będzie przygotowywała się do Mistrzostw Świata IKO, które odbędą się 3-6 listopad w Tokio. W tym znakomitym gronie najlepszych karateka z kraju znaleźli się trzej zawodnicy Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate. Marcin Guzik, Marcin Mrózek oraz Krzysztof Włodarczyk, którzy swoją ciężką pracą i wynikami wypracowali sobie powołanie do kadry Polski.

Jest to ogromny sukces limanowskich instruktorów – sensei Golińskich. Przez kilkanaście lat bracia Golińscy byli stałymi członkami kadry narodowej, zdobywali medale w kraju, w Europie oraz w Japonii. Teraz szkoląc dzieci, młodzież i starszych, przekazując im swoją wiedzę i ogromne doświadczenie zebrane na wielu matach świata, doczekali się swoich następców. Marcin Guzik, Marcin Mrózek oraz Krzysztof Włodarczyk otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry narodowej i już w poniedziałek dołączą do pozostałych karateka w „Dojo Stara Wieś”.

Treningi prowadzić będą znakomici zawodnicy, legendy polskiego kyokushin, sensei Piotr Sawicki (Mistrz Świata z 1997 roku) oraz sensei Sylwester Sypień (multimedalista, najbardziej utytułowany zawodnik polskiego kyokushin).

Poniżej zdjęcia z ostatniego treningu przed wyjazdem na zgrupowanie:

OSU!