Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata – Paryż 2011

26 marca 2011 roku odbywa się Turniej Kwalifikacyjny (European Open Karate Championship) do Mistrzostw Świata, które odbędą się na jesień 2011 roku. Spośród ok. 58 zawodników zgłoszonych przez kluby europejskie, Tokio Honbu weryfikując wyniki i osiągnięcia tychże zawodników, wybrało 37 zawodników, którzy zmierzą się 26 marca na macie w Paryżu.

Sprawa jest bardzo ważna, ponieważ w składzie reprezentacji Polski znalazł się nasz zawodnik – Marcin Guzik, który został zakwalifikowany i weźmie udział w turnieju, który odbędzie się już niebawem w Paryżu. Polskę będą reprezentować: Marcin Sieradzki, Marcin Prachnio, Daniel Bukowy, Patryk Sypień, Piotr Moczydłowski, Piotr Polewiak oraz młody limanowianin Marcin Guzik.

Marcin pod okiem sensei Golińskiego ostro przygotowuje się do turnieju. Start w tak prestiżowej imprezie jest dla limanowskiego zawodnika wyróżnieniem, ale i ogromną szansą, którą z pewnością będzie chciał wykorzystać na 110%.

W środę na treningu specjalistycznym odwiedziła nas redakcja Limanowskiej Telewizji Internetowej – TV28. Poniżej wideo-reportaż z treningu.