II Młodzieżowy Turniej Kyokushin Karate IKO – Filmy

Z racji tego iż redakcja otrzymała mnóstwo filmików z walk, kata. Postanowiliśmy je udostępnić w osobnym temacie, by zmniejszyć czas ładowania się artykułu “II Młodzieżowy Turniej Kyokushin Karate IKO”.

Pozytywny “chaos” tuż przed rozpoczęciem

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vyhXiwMsgY8[/youtube]

Eliminacje Kata

Oliwia Żak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1EJhAR9yskg[/youtube]

Marlena Orzeł

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jRvQJhc2MqU[/youtube]

Siostry Alina i Kinga Dyląg

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IpKJ32O6FZI[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LP3kuJScBfM[/youtube]

Justyna Stochel

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yW1OXQPkwY4[/youtube]

Karolina Halat

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HZsq92uHb5o[/youtube]

Patrycja Tobiasz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2sSNxAxm7jw[/youtube]

Sylwia Mruk

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Dek1keRPtF4[/youtube]

Michał Jonak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kVpDGXRUjP4[/youtube]

Rafał Żak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ni6bhD2YP1E[/youtube]

Patryk Filipowicz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4u5BukU1u1M[/youtube]

Bartosz Jasica

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UryEajt-xWo[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VPMxb-OHL7U[/youtube]

Michał Pławecki

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wkdW-MAETF0[/youtube]

Eryk Goliński

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0R0Vw45wECA[/youtube]

Michał Dyląg

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VIsqnwqr00E[/youtube]

Andrzej Tokarczyk

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3ExIz3luMf4[/youtube]

Oskar Biedroń

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=153uhvn_T7A[/youtube]

Michał Tokarczyk

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YFH8r8Zx_4s[/youtube]

Artur Kuchta

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FOgmOnehIMM[/youtube]

Szymon Florek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jiJNe2ucSrQ[/youtube]

II tura finałowa konkurencji kata

Karolina Halat

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Hi6tzkaUisc[/youtube]

Marlena Orzeł

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ln3gGYY1O58[/youtube]

Oliwia Żak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L7Cko5Oj8LA[/youtube]

Oskar Biedroń

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XX03dPOLUP4[/youtube]

Michał Tokarczyk

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mzHu89vByag[/youtube]

Patryk Filipowicz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zDvJjXkypLA[/youtube]

Pokaz technik dozwolonych i niedozwolonych

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CcbFuK6AYCk[/youtube]

Walki eliminacyjne

Michał Pławecki

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l5gMA8R6IUM[/youtube]

Michał Puch

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1w6EJjgZ7HE[/youtube]

Rafał Żak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6uDbA2vjzh0[/youtube]

Dawid Grys

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2rN8BtmcfQc[/youtube]

Andrzej Tokarczyk

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g-HLi7gEZh8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JdMrbtu0z3Q[/youtube]

Artur Kuchta

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f56Y5iUt_2c[/youtube]

Wiktor Ajdanowicz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aINOecifQ-Q[/youtube]

Grzegorz Pajor

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WCZ4lgpwyYs[/youtube]

Rafał Puch

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jjc51OsfLjU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LGNs97mEeT4[/youtube]

Karolina Halat

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9R11whI_eqs[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IFmeLDB4t6g[/youtube]

Aleksandra Biedroń

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XsqZG9KZ8Og[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l5hZNUds2UY[/youtube]

Patrycja Tobiasz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G4pppPijfjI[/youtube]

Patrycja Kogutowicz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UzqnmsiBYPc[/youtube]

Agnieszka Puch

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ykadiwFv2JQ[/youtube]

Pozostali – których nie jesteśmy w stanie rozpoznać, przepraszamy :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=plhnbXvYdZI[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y_m1fAkFXXo[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jy_Zj0OwlqE[/youtube]

Oficjalne otwarcie

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sSvu_d7JQvU[/youtube]

Podziękowania VIP-om, wybitnym karateka

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2oaaDne9nxA[/youtube]

Walki najmłodszych limanowskich karateka

Dominika Grys vs. Oliwia Żak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E86e0kSY8X4[/youtube]

Jakub Gaik vs. Maksymilian Smoter

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6nhngVd1BC4[/youtube]

Pokaz walki MMA

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Las3-dETmv0[/youtube]

Kacper Goliński vs. Karol Puch

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HtnvhVtdyls[/youtube]

Partyk Bieda vs. Paweł Ryś

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pqi81TZHVK8[/youtube]

Karol Kogutowicz vs. Maksymilian Smoter

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SbRsLVYmZfs[/youtube]

Wręczenie nagród młodym karateka

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0-BVC6tMr5c[/youtube]

Półfinały i finały kumite semi kontakt

Oliwia Żak

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w1YfUM0_B1U[/youtube]

Bartosz Jasica

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ErrA4SXCg4c[/youtube]

Patrycja Kogutowicz

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pccYZr8oR5c[/youtube]

Marta Kuchta

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sZWE8A9XALs[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XkOmpOUzlYc[/youtube]

Rafał Puch

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HahcxiNm_x0[/youtube]

Agnieszka Puch

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bp5uZQHxoS8[/youtube]