Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Przygotowania do turnieju

Już za niespełna tydzień w Limanowej odbędzie się II Młodzieżowy Turniej Kyokushin Karate IKO. Nasi młodzi adepci wytrwale i ostro przygotowują się do zawodów. Start w tym turnieju traktują nader poważnie co mobilizuje ich do jeszcze cięższych treningów.

W czwartek, tj. 17 lutego pod okiem sensei Zbigniewa Golińskiego oraz sensei Józefa Haszczyca młodzi karateka trenowali kumite lekki kontakt oraz szlifowali kata do sobotniego turnieju. W Dojo również pojawił się pan Józef Budacz – redaktor naczelny Limanowskiej Telewizji Internetowej TV28, który przyglądał się treningowi młodych karateka z Limanowej. Co z tego wyszło zobaczcie w galerii zdjęć poniżej.

Juniorzy młodsi i nasi seniorzy również nie próżnują, 19 lutego w Zakopanem na sali gimnastycznej w jednym z liceów zakopiańskich odbyły się sparingi pod okiem Shihan Eugieniusza Dadzibuga (Sosnowiec). W walkach uczestniczyli zawodnicy (seniorzy i juniorzy) z Warszawy, Zakopanego, Niepołomic, Krakowa oraz Limanowej. Trening poprowadzili wspólnie z shihan Dadzibugiem, sensei Rafał Tomala, sensei Włodzimierz Weselski oraz sensei Zbigniew Goliński. Zdjęcia poniżej.

Galeria zdjęć z treningu w Zakopanem pod okiem shihan Dadzibuga:

Limanowa z shihan Eugeniusz Dadzibug

czarne i brązowe pasy:

wspólne zdjęcie