Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Wydarzenie roku: Shokei Matsui z wizytą w Polsce!

Dnia 25-26 września 2010 w Poznaniu w hotelu Andersia odbyło się spotkanie Operatorów Dojo i instruktorów oraz seminarium techniczne z Kancho Shokei Matsui i instruktorami Honbu.

Na sobotnie (25.09) spotkanie Kancho Matsui przybyło około 70 instruktorów z całej Polski. Wiele osób zadawało pytania na temat rozwoju Kyokushin Karate i technicznych szczegółów działania w IKO Kyokushinkaikan. Owocna dyskusja trwała od 17.00 do 21.30.

W niedzielę (26.09) odbyło się seminarium techniczne w dwu częściach oraz egzamin na stopnie dan. W treningach uczestniczyło około 120 osób. Trening od 10.00 do 12.30 poprowadził w całości Kancho Shokei Matsui, asystowali mu Shihana Katsuhito Gorai, Sensei Ryu Narushima i Sensei Jioji Hibino.

Na koniec pierwszego trenigu Kancho Matsui wręczył certyfikaty 21 nowym Operatorom Dojo. Popołudniowa część seminarium (15.00 – 17.30) poprowadzona została przez Sensei Ryu Narushimę. Bezpośrednio po treningu odbyła się sesja egzaminacyjnai około godziny 20.00 Kancho Matsui, krótkim spotkaniem zakończył seminarium w Poznaniu.źródło: ikopolska.pl

Na spotkanie z Kancho Matsui wybrali się również ekipa z Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate. Na seminarium technicznym zjawili się kolejno:

  • Sensei Zbigniew Goliński III DAN
  • Sensei Józef Haszczyc II DAN
  • Sensei Zbigniew Gągola II DAN
  • Sensei Sławomir Jasica I DAN
  • Sensei Piotr Ciuła I DAN

Sensei Edward Goliński z rąk Kancho otrzymał certyfikat „Operatora Dojo” a sensei Zbigniew Gągola otrzymał zaległy czarny pas, który powinien otrzymać tuż po pozytywnie zdanym egzaminie na II DAN ponad rok temu.

Cała relacja oraz galeria z seminarium.

pozostałe zdjęcia.

OSU!