Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Agnieszka Puch ponownie Akademicką Vicemistrzynią Polski!

14 maja tradycyjnie w Krakowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski. Sędzią głównym zawodów był Andrzej Drewniak. Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowała Agnieszka Puch, która wystartowała w kategorii -55 kg. kumite kobiet.

Agnieszka Puch zajęła II miejsce w kumite kobiet -55 kg.

Po wygraniu eliminacyjnych walk w półfinałowej walce nasza zawodniczka wygrała pojedynek przed czasem nokautując przeciwniczkę. Dopiero w finale trafiła na dużo bardziej wymagającą zawodniczkę, której niestety nie dała rady. Regulaminowe 3 minuty nie dały rezultatu, dopiero po 2 minutowej dogrywce sędziowie wskazali przeciwko Agnieszce. Limanowianka reprezentując KA im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ostatecznie zajęła drugie miejsce i tym samym zdobyła tytuł Akademickiego Vice-Mistrza Polski poraz drugi z rzędu.

Jestem niezmiernie dumny z srebrnego medalu naszej sempai Agnieszki, która zapracowała na ten wynik. Ciężkie treningi zaowocowały dobrą formą, a to przełożyło się w walkach. Agnieszka dopiero w finale nie sprostała swojej przeciwniczce, ale po drodze to rywalki miały problem z naszą limanowianką! To kolejny medal na akademickiej imprezie, rok po roku Agnieszka zdobyła srebro co nas niezmiernie cieszy! Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję tego turnieju – już za rok!

– sensei Zbigniew Goliński

Galeria zdjęć