Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Zimowy egzamin na stopnie za nami!

I po egzaminie. 14 stycznia w Zespole Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej miał miejsce egzamin na stopnie szkoleniowe dla dzieci i starszych. Do egzaminu podeszło 96 osób z wszystkich grup wiekowych z Limanowej z sekcji Nowy Sącz oraz z dwóch grup wiekowych z sekcji Łososina Górna.

Egzamin dla dzieci przeprowadził sensei Zbigniew Goliński III dan oraz sensei Zbigniew Gągola II dan i sensei Marcin Guzik I dan.

Natomiast starszych egzaminowali: sensei Zbigniew Goliński III dan, sensei Zbigniew Gągola II dan, sensei Piotr Ciuła I dan i sensei Marcin Guzik I dan.

Egzamin rozpoczął się o godzinie 17:30 i trwał do 21:45.

Już po pierwszych minutach widać było u wszystkich zdeterminowanie i ogromną motywację do pokazania się z jak najlepszej strony podczas wykonywania technik, ido-geiko czy kata, ale dopiero egzaminacyjne walki seniorów pokazały jak bardzo zależy zdającym na pozytywnym ukończeniu egzaminu.

W skrócie: było bardzo ciężko, wszyscy dali z siebie 105% i o to chodziło! Teraz czas na doszywanie belek, zmiany pasów i delikatne roztrenowanie w czasie ferii.

Co nie znaczy, że nie będziemy trenować. Przez całe nadchodzące ferie trenujemy według harmonogramu, czyli bez zmian!

Galeria zdjęć

OSU