Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

15 medali w Wieliczce!

Dnia 17 marca odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin zorganizowane zostały przez Polski Związek Karate zrzeszający różne organizacje Karate Kyokushin (KWF, SHIN, IKO). Zawody prowadzone zostały przez Wielecki Klub Kyokushin. W zawodach tych w różnych kategoriach wagowych i wiekowych brali udział zawodnicy Limanowskiego Klubu Karate Kyokushin IKO. Sędzią głównym był z ramienia PZK Shihan Andrzej Drewniak 7 Dan. Uczestniczyło 180 zawodników z 21 klubów.

Wielu naszych zawodników stawiało na tych zawodach pierwsze kroki na macie i już zdobyli medale – sensei Zbigniew Goliński. Był to wyjazd, który zakończył się wielkim sukcesem naszego klubu bowiem drużynowo zdobyliśmy trzecie miejsce.

Łącznie 15 medali zdobyli: 

 • Kumor Oskar – I Miejsce Kumite Semi Kontakt Junior – 75 kg
 • Patryk Mruk – I Miejsce Kumite Mężczyzn – 70 kg 
 • Agnieszka Puch – II Miejsce Kumite Semi Kontakt Juniorki – 55 kg
 • Ajdukiewicz Wiktor – II Miejsce Kumite Semi Kontakt Junior – 75 kg
 • Kamil Uryga – II Miejsce Kumite Light Kontakt Młodzik
 • Jakub Pasionek – III Miejsce Kumite Light Kontakt Młodzik 
 • Krzysztof Adamek-III Miejsce Kumite Light Kontakt Młodzik
 • Jasica Dawid – III Miejsce Kumite Semi Kontakt Junior – 75 kg
 • Anna Kądziołka – III Miejsce Kumite Kobiet +55 kg
 • Rafał Puch – III Miejsce Kumite Mężczyzn – 65 kg
 • Patrycja Kogutowicz – III Miejsce Kumite Semi Kontakt Juniorki + 55 kg
 • Karolina Kukla – III Miejsce Kumite Semi Kontakt Juniorki + 55 kg
 • Patrycja Tobiasz-III Miejsce Kumite Light Kontakt Młodzik
 • Sylwia Szubryt – III Miejsce Kumite Light Kontakt Młodzik
 • Michał Tokarczyk – III Miejsce Kumite Light Kontakt Młodzik

W zawodach sędziowali: Sędzia Międzynarodowy Zbigniew Goliński i Sędzia Zbigniew Gągola 2 Dan

Limanowski klub nie wystawił kilku czołowych zawodników, bowiem przygotowują się oni na mistrzostwa Polski, które odbędą się w kwietniu – są to Sensei Piotr Ciuła 1 Dan, Sensei Jasica 1 Dan, Sempai Marcin Guzik, Sempai Marcin Mrózek, Sempai Mateusz Słaby, Sempai Krzysztof Włodarczyk.

Limanowski Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Agnieszka Puch, Jakub Pasionek, Krzysztof Adamek, Jasica Dawid, Ajdukiewicz Wiktor, Kumor Oskar, Anna Kądziołka, Patryk Mruk, Rafał Puch, Kamil Uryga, Patrycja Kogutowicz, Karolina Kukla, Patrycja Tobiasz, Sylwia Szubryt, Michał Tokarczyk, Mateusz Puch, Andrzej Tokarczyk, Klaudia Jasica, Tadeusz Dyrek, Paweł Tokarczyk, Paweł Jurek, Justyna Woźniak.

Relacja TV28.PL:

Więcej zdjęć oraz szersza relacja już niebawem!

OSU!