Zadzwoń: 666 902 612 lub 530 40 41 41

Kolejne wyróżnienie

31 marca 2011 roku Starostwa Powiatu Limanowskiego Jan Puchała chcąc wyróżnić zdobyte osiągnięcia Marcina Guzika oraz jego trenera Sensei Zbigniewa Golińskiego zaprosił ich na specjalne spotkanie do Starostwa Powiatowego w Limanowej. Również tym razem, po wielkim sukcesie Rafała Pucha, który w Pradze zdobył srebrny medal w swojej kategorii w III Międzynarodowym Turnieju Kyokushin Karate, sensei Goliński wraz z Rafałem zostali zaproszeni do Starostwa by odebrać wyróżnienia.

Cieszę się, że po raz kolejny mogę przekazać wyrazy uznania młodzieży z Powiatu Limanowskiego – mówił  Starosta Limanowski Jan Puchała podczas spotkania – Jestem dumny z Moniki i Rafała, że posiadają tak wspaniałe umiejętności. Dziękuję wam również za promocje dla Powiatu Limanowskiego i jego godne reprezentowanie.

Cieszymy się ogromnie, że praca trenerska i wyniki naszych karateków nie zostają pominięte, że o karate się mówi. Jesteśmy dumni z naszego kyokushin limanowskiego, takie wyróżnienia jak to ostatnie z rąk Starosty Pana Jana Puchały mobilizuje klub, trenerów, zawodników do jeszcze większej pracy nad sobą.

OSU!